کشف افزون بر 51 کیلوگرم ماده مخدر تریاک در رشت

رشت - ایرنا - ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان، در عملیات های جداگانه ای، افزون بر 51 کیلوگرم ماده مخدر تریاک در شهرستان رشت کشف و ضبط کردند.

به گزارش عصر دوشنبه واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گفت: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر در پی بررسی گزارش های مردمی از فعالیت یک قاچاقچی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در استان مطلع شده و با تحقیقات پلیسی از صحت موضوع اطمینان یافتند.
احدالله احدی ادامه داد: مأموران عملیات ویژه پلیس خودروی سواری این قاچاقچی 34 ساله را در حوزه شهری شهرستان رشت توقیف و متهم به همراه سه تن از همدستانش دستگیر و در بازرسی از این خودرو ، 21 کیلو و 700 گرم تریاک کشف شد.
وی همچنین ادامه داد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان رشت در پی بررسی گزارش های مردمی از فعالیت یک قاچاقچی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در استان مطلع شده و با تحقیقات پلیسی از صحت موضوع اطمینان یافتند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان افزود: ماموران پلیس کامیون این قاچاقچی 45 ساله را در حوزه شهری شهرستان رشت متوقف و متهم و همدست 40 ساله او را دستگیر کردند.
به گفته احدی، در بازرسی از این کامیون 30 کیلوگرم تریاک کشف و ضبط شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان ، شماره تلفن 128 پلیس مبارزه با مواد مخدر را پل ارتباطی پلیس با مردم عنوان و از آمادگی شبانه روزی این سامانه برای دریافت اخبار و گزارش ها در حوزه مواد مخدر ذکر کرد.
7294/2007

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال