همراه با ارکستر سمفونیک ایتالیایی،

پرواز همای پس از 12 سال در کاخ نیاوران

تهران - ایرنا- پرواز همای خواننده موسیقی ایرانی و گروه مستان همراه با یک ارکستر سمفونیک به رهبری انریکو جرولا از ایتالیا چهارم و پنجم مرداد ماه در کاخ نیاوران روی صحنه خواهد رفت.‌

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی این کنسرت، پرواز همای که با اجرا در محوطه باز نیاوران در میان مردم شناخته شده بود، بار دیگر و پس از 12 سال در این مجموعه فرهنگی تاریخی روی صحنه می رود تا خاطره آن اجرای معروف را در ذهن طرفداران خود زنده کند.
رهبر ارکستر سمفونیک پرواز را «انریکو جرولا» ایتالیایی بر عهده خواهد داشت. این رهبر ارکستر جوان سابقه همکاری با هنرمندان مطرح کشور خود از جمله پاواروتی را در کارنامه دارد. پرواز همای و گروه مستان نیز پیشتر با انریکو جرولا در تورهای آمریکا و اروپا و ایران همکاری داشته‌اند.
پرواز همای در این کنسرت ضمن رونمایی از قطعات و ساخته‌های جدید که مانند همیشه خود کار آهنگسازی، شعر و تنطیم آن را انجام داده، شماری از قطعات محبوب و خاطره‌انگیزش را طی 120 دقیقه برای مخاطبان اجرا می‌کند.
میلاد علی‌پور (تار)، مسلم علی‌پور (کمانچه)، محمد نوذری (سنتور)، پاشا هنجی (نی)، و محمد اکبر امین‌پور اعضای گروه مستان را در این کنسرت تشکیل می‌دهند.
این برنامه در هر دو شب اجرا، ساعت 21 برگزار می شود.
فراهنگ**9012** 1823
خبرنگار: زهرا امیری** انتشار: طاهره نبی اللهی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال