نفرات برتر پومسه تکواندو قهرمانی کشور در همدان شناخته شدند

همدان- ایرنا- نفرات برتر دوازدهمین دوره رقابت های پومسه قهرمانی مردان کشور به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی همدان شناخته شدند.

به گزارش ایرنا دوازدهمین دوره پیکارهای پومسه تکواندو قهرمانی مردان کشور از روز گذشته (یکشنبه) در سالن امام‌ علی (ع) دانشگاه آزاد اسلامی همدان و به میزبانی هیات تکواندو این استان آغاز شده است.
مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان همدان گفت: رقابت‌های پومسه قهرمانی کشور هم اکنون با حضور 341 پومسه‌ رو از استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، اردبیل، البرز، ایلام، بوشهر،‌ تهران، خراسان جنوبی، خراسان‌رضوی، خوزستان، زنجان، سمنان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، همدان و یزد در حال پیگیری است.
حمدالله چاروسایی روز دوشنبه در گفت و گو باخبرنگار ایرنا اظهار کرد: در این رقابت ها و در بخش انفرادی رده سنی کمتر از 12 سال محمدمهدی قصری از اصفهان قهرمان شد، عرفان فلاح حسین‌پوراز البرز عنوان دوم را کسب کرد، معین عامری از سمنان و حسین جعفرلو از تهران به طور مشترک سوم شدند.
وی بیان کرد: در رده سنی 12 تا 14 سال نیز محمدامین گماریان از همدان مقام قهرمانی را به دست آورد، یاسین زندی از تهران در جای دوم ایستاد و محمدامین شکیبی از مازندران و طاها روشنی مبارکی از گیلان به طور مشترک در سکوی سوم ایستادند.
چاروسایی افزود: همچنین در رده سنی 15 تا 17سال رضا بابایی از اصفهان عنوان نخست را کسب کرد، محمدعلی عباس ن‍ژادیان از تهران دوم شد، محمدحسین درفشی از گیلان و سیدعلی موسی‌نیا از البرز به طور مشترک سوم شدند.
وی اضافه کرد: در رده سنی 18 تا 30 سال کوروش بختیار از تهران بر سکوی نخست ایستاد، محمدصادق فتوحی از فارس دوم شد، حسین بهشتی از اصفهان و محمد ملاصادقی از قم به طور مشترک سوم شدند.
وی خاطرنشان کرد: در رده سنی 31 تا 40 سال علی سلمانی از اصفهان قهرمان شد، اکبر فروزان از فارس در جای دوم ایستاد، مهدی صمدیان تبار از همدان و نیما مهربانی از تهران به طور مشترک عنوان سوم را کسب کردند ضمن اینکه در رده سنی 41 تا 50 سال سیدحسین موسی نیا از البرز قهرمان شد، سیدحسین جاهد از تهران در جای دوم قرار گرفت، مجید طاهری از گیلان و سعید خانیان از اصفهان به طور مشترک عنوان سوم را به دست آوردند.
وی افزود: در رده سنی 51 تا 60 سال حسینعلی نظری از تهران و برجعلی براری از مازندران به ترتیب اول و دوم شدند، مرتضی استکی از اصفهان و ابراهیم خاوری از گیلان به طور مشترک سوم شدند و در رده بالای 61 سال نیز هادی ترکاشوند از اصفهان بر جایگاه نخست قرار گرفت، قربان دلشاد از همدان دوم شد، هدایت آریان‌فر از مازندران و عباس رضایی از تهران به طور مشترک سوم شدند.
شرکت کنندگان در این رقابت ها امروز در بخش تیمی بایکدیگر پیکار می کنند.
به نفرات برتر این رقابت ها لوح و مدال قهرمانی اعطا می شود.
دوره گذشته این رقابت ها با قهرمانی تیم تهران در این استان برگزار شد.
7520/6993
خبرنگار: میثم ناصرنژاد** انتشار:اکبر بهاروند

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال