تشییع پیکرهای 2 شهید تیراندازی تروریست ها در سراوان

زاهدان - ایرنا - پیکرهای مطهر شهیدان غلام جان نقیبی و عتیق نقیبی که در تیراندازی تروریست ها از داخل خاک پاکستان در منطقه مرزی روستای کوهک سراوان به شهادت رسیدند؛ روز دوشنبه در این شهرستان تشییع شد.

به گزارش ایرنا مراسم تشییع این 2 شهید با حضور فرماندار، فرمانده سپاه، علمای شیعه و سنی و اقشار مختلف مردم سراوان از مقابل ساختمان سپاه تا مسجد علی ابن ابیطالب(ع) این شهرستان برگزار شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان به خبرنگار ایرنا گفت: پیکرهای این 2 شهید ساعت 16 امروز در روستای کوهک سراوان به خاک سپرده می شود.
عباس پالاش افزود: این 2 شهید کارگر بومی منطقه بودند که 24 تیر ماه جاری در تیراندازی عوامل گروهک تروریستی از آن سوی مرز به شهادت رسیدند.
بر اساس اعلام روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی س‍پاه پاسداران، روز شنبه هفته جاری‌ یک تیم تروریستی وابسته به استکبار جهانی و سرویس های جاسوسی بیگانه از داخل خاک کشور پاکستان با سلاح های منحنی زن و سبک به سمت مرزهای جمهوری اسلامی ایران در منطقه سراوان شلیک کردند.
‌این گزارش می افزاید: اقدام تروریست ها با عکس العمل متقابل رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه مواجه و منجر به هلاکت یک تن از تروریست ها و زخمی شدن 2 نفر دیگر از آنان شد.
در این گزارش با اشاره به متواری شدن بقیه تروریست ها به عمق خاک کشور پاکستان آمده است: در این اقدام تروریستی 2 نفر از کارگران بومی که در حال کار در منطقه بودند به شهادت رسیدند.
7336**3042 **6081 خبرنگار: احسان بختیاری **انتشاردهنده: حیدر سرایانی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال