استقبال مردم و مسئولان از حسین کیهانی قهرمان دو و میدانی آسیا

کرمانشاه- ایرنا- مسئولان و جامعه ورزشی سنقر و کلیایی از حسین کیهانی برنده مدال طلای قهرمانی آسیا در رشته دو و میدانی و مجید کیهانی رئیس فدراسیون دو و میدانی جمهوری اسلامی ایران روز یکشنبه استقبال کردند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، فرماندار سنقرو کلیایی در این مراسم با بیان اینکه چهره های موفقی در این شهرستان در عرصه های ورزشی، اجتماعی، فرهنگی و هنری داریم، کسب مدال طلای آسیا توسط حسین کیهانی را افتخاری بزرگ و کسب این نتیجه ارزشمند را حاصل تلاش و کوشش شبانه روزی و تحمل رنجها و سختی ها با حداقل امکانات توسط این ورزشکار با اخلاق دانست.
یاور محمدی، از تلاش و کوشش و حمایتهای مجید کیهانی رئیس فدراسیون دو و میدانی ایران در جهت رشد و ارتقا ورزش دو و میدانی شهرستان سنقر و کلیایی قدردانی کرد.
مجید کیهانی رئیس فدراسیون دو و میدانی هم با تبریک موفقیت بزرگ حسین کیهانی گفت: کسب چهار مدال طلا در بیست و دومین دوره رقابتهای دو و میدانی بزرگسالان آسیا و به اهتزار درآمدن پرچم جمهوری اسلامی ایران به این تعداد و کسب عنوان سومی در کسب مدال ها و عنوان چهارمی تیمی آسیا برای اولین بار در تاریخ دو و میدانی ایران اتفاق افتاده است.
رقابت های دو و میدانی قهرمانی آسیا هفته گذشته به میزبانی هندوستان برگزار شد و حسین کیهانی دونده سنقرو کلیایی و عضو تیم ملی جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات عنوان قهرمانی و مدال طلا را در ماده سه هزار متر با مانع با ثبت رکورد هشت دقیقه و 43 ثانیه و 86 صدم ثانیه از آن خود کرد.
پیش از این هم مرتضی ناظمی دیگر ورزشکار سنقرو کلیایی در مسابقات دو و میدانی قهرمانی کارگران جهان در لتونی موفق شد، سه مدال طلا در رشته های پرتاب دیسک، وزنه و چکش را از آن خود کند.
سنقر و کلیایی با 82 هزار نفر جمعیت در فاصله 85 کیلومتری شمال شرق کرمانشاه واقع شده است.
8066/7446 خبرنگار:هادی رنجبر ** انتشار دهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال