درخواست روسیه برای برگزاری اردوی مشترک با تیم ملی والیبال نشسته ایران

تهران - ایرنا - پس از درخواست آلمان برای برگزاری اردوی مشترک با تیم ملی والیبال نشسته ایران، روسیه نیز خواستار برگزاری این اردوی مشترک شد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از کمیته ملی پارالمپیک، مدیر تیم های ملی والیبال نشسته در این خصوص گفت: روسیه درخواست برگزاری اردوی مشترک تمرینی در اوایل مهرماه را ارایه داده که این درخواست را پس از بررسی پاسخ خواهیم داد.
هادی رضایی افزود: از آنجایی که رقابت های والیبال نشسته قهرمانی اروپا اواخر مهرماه در کرواسی برگزار می شود تیم های اروپایی برای تقویت خود تمایل دارند با تیم ملی کشورمان اردوی مشترک تمرینی برگزار کنند.
رضایی به برگزاری اردوی مشترک تیم ملی والیبال نشسته با آلمان اشاره کرد و ادامه داد: تیم ملی آلمان 21 مردادماه برای برگزاری اردوی مشترک و چند دیدار تدارکاتی به مدت هشت روز به ایران سفر می کند که برای این تیم دیدارهایی با تیم ملی بزرگسالان، جوانان و تیم های باشگاهی در نظر گرفته ایم.
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ایران درباره اردوی تیم های ملی گفت: اردوی آماده سازی تیم ملی مردان ایران از 21 مردادماه آغاز می شود و در بخش بانوان نیز پس از مشخص شدن کادر فنی، اردوهای تمرینی را آغاز می کنیم.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**1067** 1701
تنظیم: رضا رمضانی* انتشار: حمید قدیمی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال