آخرین رمق های داعش در نبرد احتمالی دیرالزور

دمشق - ایرنا - گروه تروریستی تکفیری داعش پس از شکست های پیاپی در نقاط مختلف سوریه خود را برای آخرین مقاومت ها دربرابرحملات احتمالی ارتش سوریه جهت نگه داری اندک مناطق باقیمانده تحت کنترل دراستان دیرالزور آماده می کند.

به گزارش روز یکشنبه پایگاه اطلاع رسانی سوریا الیوم، فعالان مخالف از افزایش تلاش ها و اقدام های گروه تروریستی داعش برای مقابله با هر حمله احتمالی خبر می دهند.
این گروه تروریستی، صاحبان مکان های تجاری و منازل را مجبور کرده است در مقابل این مکان ها خاکریزهایی به ارتفاع دو متر ایجاد کنند.
ساکنان شهر المیادین درجنوب شرق استان دیرالزور نیز بر اساس دستور گروه تروریستی داعش باید اطراف خانه های خود سنگر و خاکریز ایجاد کنند.
این دستورات و اقدامات گروه تروریستی داعش نشان می دهد که احساس خطر کرده است و خود را در برابر نبردی دشوار در آینده نزدیک می بیند.
گروه تروریستی تکفیری داعش در نبرد موصل و هم اکنون در رقه از این تاکتیک ها و بویژه سپر قراردادن غیرنظامیان استفاده کرده است و این تحرکات داعش پس از پیشروی سریع ارتش سوریه در بادیه و جنوب رقه افزایش یافته است.
استان دیرالزور در شرق سوریه در مرز این کشور با عراق و شهر دیرالزور در کرانه رود فرات واقع شده است.
شهر نفت خیز دیرالزور از سال 2014 در محاصره گروه تروریستی تکفیری داعش است و کمک رسانی به ساکنان این شهر فقط از طریق پرتاب محموله ها توسط هواپیماهای باری انجام می شود.
خاورم**6116 ** 1064

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال