امام جمعه شهرکرد: دشمنان اسلام، داعش را حمایت می کنند

شهرکرد - ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با بیان اینکه خانه داعش عنکبوتی و سست است، گفت: مسلمانان جهان، دشمنان اسلام را قوی مپندارند، زیرا داعش را دشمنان ایجاد کرده و حمایت می کنند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام محمدعلی نکونام در خطبه های نمازجمعه شهرکرد افزود: در دیگر کشورهای اسلامی از جمله عراق و سوریه، شیعه و سنی به فرمان مرجعیت و با بسیج عمومی با تاسی و الگوگیری از ایران اسلامی در برابر استکبار و داعش خونخوار ایستادگی می کنند.
وی مقاومت اسلامی را یک قدرت بزرگ منطقه ای عنوان کرد و گفت: مقاومت اسلامی برای قطع ریشه سلطه و استکبار ایجاد شده است.
حجت الاسلام نکونام افزود: نقش مردم و نیز جایگاه ولایت فقیه و رهبری های امام راحل و مقام معظم رهبری، سرمایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
وی گفت: مردم در تمام عرصه های مختلف نظام با بصیرت و بینش، فتنه ها و توطئه ها را خنثی کردند، زیرا مومنان از فتنه گران و سلطه گران جهان بیزارند.
نکونام همچنین تصریح کرد: دولت دوازدهم در اجرای برنامه ها و سیاست هایش باید خواسته های مردم را در نظر بگیرد و وعده های خود را عملی کند.
وی با گرامیداشت 26 تیرماه سالروز تاسیس شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان تاکنون نقش خود را به خوبی ایفا کرده است.
امام جمعه شهرکرد در ادامه با تبریک هفته بهزیستی و تامین اجتماعی اقزود: خدمات این بخش ها به مردم باید روز به روز گسترده تر شود.
خبرنگار: نرگس کریمی**انتشار:جهانبخش صفری
7361/6021

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر

موضوعات مرتبط