عامل انتشار خبر کذب در شبکه های اجتماعی قزوین دستگیر شد

قزوین-ایرنا- فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری عامل انتشار یک خبر کذب در شبکه های اجتماعی و ایجاد شایعه در بین شهروندان این استان خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار مهدی محمودی در این رابطه افزود: در پی رصد انتشار خبری در شبکه های اجتماعی مبنی بر اینکه یک زن با عنوان مامور بهداشت با مراجعه به درب منازل در شهر قزوین اقدام به ریختن قطره حاوی مرگ موش و سیانور به دهان بچه ها می کند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس فتا قرار گرفت.
این مقام انتظامی ادامه داد: ماموران پلیس فتا با انجام تحقیق های فنی و پلیسی خود یک متهم زن را با هویت مشخص و 35 ساله ساکن قزوین شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی استان ضمن ورود به منزل وی، تمامی تجهیزات نامبرده را جمع آوری و به پلیس فتا منتقل کردند.
سردار محمودی با اشاره به انتشار خبر کذب یاد شده در شبکه های مجازی، ادامه داد: متهم دستگیر شده در بازجویی فنی ماموران به بزه انتسابی در درج تصاویر شخصی دوست خود و انتشار خبر کذب علیه وی در گروه های مختلف شبکه اجتماعی اعتراف و علت این عمل ناشایست و غیر اخلاقی را اختلاف و خصومت شخصی اعلام کرد.
فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین در پایان یادآور شد: متهم پس از ارجاع شکایت، به پلیس فتا انتقال و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی استان معرفی شد.
8054*3013
خبرنگار: رضا اسدی**انتشار دهنده: رضا اولادی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده*
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال