دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین:

شرایط فعلی جهان اسلام محصول فتنه انگیزی محور آمریکا و رژیم صهیونیستی است

تهران- ایرنا- دبیر کل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین گفت: شرایط کنونی جهان اسلام محصول فتنه انگیزی محور آمریکا و رژیم صهیونیستی و بی توجهی برخی حاکمان منطقه به مشکلات جهان اسلام و مظلومیت مردم فلسطین است.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، حسین امیرعبداللهیان در کانال تلگرامی خود نوشت: در روز قدس امسال حامیان فلسطین باید با صدای بلند، مانع عادی سازی روابط شتابان عربستان و برخی دولت های عربی با رژیم صهیونیستی شوند.
امیرعبداللهیان تاکید کرد: نباید اجازه داد که سرزمین مکه و مدینه مامن صهیونیست ها شود. خیز آمریکا برای انتقال سفارت این کشور به قدس شریف خطای راهبردی است که بی تردید انتفاضه جدیدی را رقم خواهد زد.
وی تصریح کرد: شرایط کنونی جهان اسلام محصول فتنه انگیزی محور آمریکا و رژیم صهیونیستی در جهان اسلام و بی توجهی برخی حاکمان منطقه به مشکلات جهان اسلام و مظلومیت مردم فلسطین است.
دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین تاکید کرد: یکی از نتایج برگزاری موفق ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در تهران (٣و٤ اسفند ٩٥) این است که امسال بیش از 800 سازمان مردم نهاد از پنج قاره، روز جهانی قدس را در سراسر جهان فعالانه برگزار می کنند تا موضوع فلسطین زنده بماند.
امیرعبداللهیان تصریح کرد: تنها راه مقابله با جنایات روزانه و فتنه انگیزی صهیونیست ها در منطقه 'مقاومت تا آزادی کامل فلسطین ' است.
وی گفت: جمهوری اسلامی ایران و متحدان تا آزادی کامل سرزمین فلسطین و تشکیل کشور مستقل فلسطین به پایتختی قدس و بازگشت آوارگان در کنار مردم مظلوم فلسطین است و با توکل به خدای سبحان و استمرار مقاومت، پیروزی فلسطین دور نخواهد بود.
سیام**1751
تنظیم: خسرو محمدی* انتشار: زهره محتشمی پور

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال