اختلال تلفن همراه ایرانسل در خراسان رضوی

مشهد- ایرنا- تلفن همراه ایرانسل از عصر دوشنبه در مشهد و دیگر مناطق استان خراسان رضوی دچار اختلال شد.

به گزارش ایرنا از چند ساعت گذشته تاکنون برقراری ارتباط با تلفن همراه ایرانسل در این استان به سختی میسر شده یا امکان پذیر نمی باشد.
گفت و گوی خبرنگار ایرنا با چند نفر از مشترکان ایرانسل در مشهد حاکی از آن است که این اختلال همچنان ادامه دارد.
سارا وزیری یکی از مشترکان ایرانسل در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: از عصر امروز تلفن همراهم دچار اختلال شده و امکان ارتباط با آن میسر نیست و از طرفی اگر کسی هم به من زنگ بزند بعد از چند لحظه تلفن قطع شده و بوق مشغولی می زند.
وی افزود: این در حالی است که هیچگونه اطلاع رسانی از طریق ارسال پیامک برای احتمال اختلال در شبکه همراه ایرانسل صورت نگرفته است.
سعید خلجی از دیگر مشترکان ایرانسل در مشهد با گلایه از اختلال ایجاد شده در تلفن همراه خود گفت: از ساعت 18 امروز متوجه شدم که قادر به تماس از طریق تلفن همراه ایرانسل نیستم و پیام 'مشترک در دسترس نمی باشد' را دریافت می کنم.
وی افزود: از سوی دیگر اگر امکان برقراری ارتباط بعد از چندین تماس حاصل شود، در حین مکالمه تماس قطع می گردد.
شبکه های اجتماعی نیز امروز از ایجاد اختلال سراسری در خطوط و سیم کارت های ایرانسل خبر داده اند.
تماس خبرنگار ایرنا با مرکز سامانه اطلاع رسانی شرکت خدمات ایرانسل (MTN) حاکی از آن است که مشترکان بسیار با این سامانه تماس گرفته و در نوبت انتظار برای پاسخگویی در زمینه علت اختلال ایجاد شده هستند.
برومند، مدیر شبکه ایرانسل در استان خراسان رضوی نیز به خبرنگار ایرنا گفت: هرگونه مصاحبه و اطلاع رسانی در باره شبکه ایرانسل باید از طریق تهران و سازمان مرکزی صورت گیرد و اینجانب در این باره پاسخی ندارم.
3027 / 6053 خبرنگار: مریم انجیدنی ** انتشار دهنده: محمد حسین علی مقدم

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال