دبیری: به لیگ دسته یک سقوط می کنیم

تبریز - ایرنا - مالک باشگاه دبیری تبریز گفت: با توجه به شرایط موجود دیگر نمی‌توانیم در لیگ برتر شرکت کنیم و طبق قانون اگر تیم لیگ برتری تحت هر شرایطی از حضور در لیگ برتر انصراف دهد آن تیم یک رده به دسته پایین‌تر سقوط می‌کند.

به گزارش ایرنا، افشین دبیری روز دوشنبه در مورد آخرین وضعیت تیم فوتسال دبیری تبریز، اظهار کرد: کاش تاج زودتر با دکتر دبیری صحبت کرده بود و اگر این کار زودتر انجام شده بود ما می‌توانستیم بهتر خود را آماده کنیم؛ واقعا بعد از صحبت تاج قصد حضور در لیگ را داشتیم ولی شرایط مهیا نشد.
وی افزود: چند تن از بازیکنان دبیری به تیم مس سونگون پیوستند و طبق توافق مدیران دو باشگاه در صورت نیاز تیم دبیری به بازیکنانش، باشگاه مس باید رضایت‌نامه این بازیکنان را صادر کند؛ البته در جلسات اخیر این دو باشگاه و صحبت‌های مدیر عامل مس ما از تصمیم خود منصرف شدیم.
مالک باشگاه دبیری خاطرنشان کرد: با این شرایط ما دیگر نمی‌توانیم در لیگ برتر شرکت کنیم و با توجه به قانون اگر تیم لیگ برتری تحت هر شرایطی از حضور در لیگ انصراف دهد به یک رده پایین تر سقوط می‌کند، یعنی اینکه از لیگ برتر به لیگ دسته اول فوتسال باشگاههای کشور سقوط می‌‌‌‌‌‌کنیم.
وی همچنین درمورد شایعات اخیر مبنی بر اینکه امتیاز تیم دبیری را باشگاه تراکتورسازی خریده است، گفت: این موضوع صحت ندارد؛ ما قبل از عید با سردار آجورلو، مدیرعامل این باشگاه جلسه‌ای داشتیم و به دلیل مشکلات کنونی با آنها به توافق نرسیدیم.
خبرنگار: مهدی آب بسته** انتشاردهنده: محمد عزیزی راد
/9853/518

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال