فوتبال جام کنفدراسیون ها؛ برتری دشوار قهرمان جهان مقابل استرالیا

تهران - ایرنا - تیم ملی فوتبال آلمان کار خود را در جام کنفدراسیون های 2017 میلادی با برتری دشوار 3 بر 2 مقابل استرالیا آغاز کرد.

به گزارش ایرنا، دوشنبه شب و در ادامه جام کنفدراسیون ها که به میزبانی روسیه در حال برگزاری است، تیم های ملی آلمان و استرالیا از گروه دوم و در شهر «سوچی» به مصاف هم رفتند که این دیدار تماشایی و جذاب با برتری قهرمان جهان به اتمام رسید.
تیم ملی آلمان قهرمان جام جهانی 2014 که با تغییرات زیادی مواجه شده است، بازی امروز را تهاجمی آغاز کرد و در دقیقه پنجم با گل «لارس استیندل» مهاجم باشگاه مونشن گلادباخ از حریف پیش افتاد، اما «روجیک» در دقیقه 41 کار را به تساوی یک بر یک کشاند.
در دقیقه 43 شاگردان «یواخیم لو» صاحب ضربه پنالتی شدند تا «ژولین دراکسلر» گل دوم آلمان را به ثمر برساند.
ژرمن ها در نیمه دوم هم شروع خوبی داشتند و توسط «لئون گورزکا» در دقیقه 48 به گل سوم دست یافتند تا در آستانه یک پیروزی خوب قرار بگیرند.
در دقیقه 56 «تامی جوریچ» گل دوم استرالیا را به ثمر رساند تا نماینده آسیا با انگیزه بیشتری کار را دنبال کند.
در زمان باقی مانده این دیدار تلاش استرالیا برای رسیدن به گل تساوی سودی نداشت و تیم جوان شده آلمان با پیروزی زمین را ترک کرد.
این پیکارها فردا تعطیل است و چهارشنبه از ساعت 19 و 30 دقیقه به وقت تهران، روسیه و پرتغال روبرو می شوند و سپس مکزیک و نیوزلند دیدار می کنند.
رقابت های جام کنفدراسیون باحضور هشت تیم در دو گروه برگزارمی شود که در گروه نخست روسیه، نیوزلند، مکزیک و پرتغال حضور دارند و در گروه دوم کامرون، شیلی، آلمان و استرالیا رقابت می کنند.
این رقابت ها هرچهار سال با حضور قهرمانان قاره های مختلف برگزار می شود.
شبد**3783**9122**خبرنگار: امیر میرزاییان*انتشار دهنده: مهدی نعمتی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال