ایوانکا ترامپ با قربانیان حمله لندن اعلام همبستگی کرد

تهران - ایرنا - ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز دوشنبه با نمازگزارانی که در مقابل مسجدی در لندن هدف حمله قرار گرفتند، ابراز همبستگی کرد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از واشنگتن، پدر ایوانکا که معمولا در محکوم کردن حملات تروریستی درنگ نمی کند، این بار سکوت کرده است.
ایوانکا که مشاور ارشد رئیس جمهوری آمریکا است، در پیامی توییتری گفت که باید در برابر تنفر و افراط گرای در همه اشکال زشت اش، متحد بود.
دونالد ترامپ پیشتر در پی حملات تروریستی از توییتر به عنوان اهرمی برای طرح محدودیت های بیشتر بر مسافران کشورهای مسلمان به آمریکا استفاده کرده است.
وی با این حال هنوز در مورد مرگ هفت ملوان آمریکایی که بر اثر برخورد ناوشکن نیروی دریایی آمریکا با یک کشتی باربری فیلیپینی کشته شدند، کامنت های رسمی منتشر نکرده است.
براساس این گزارش، در حمله امروز (دوشنبه) لندن یک خودرو به گروهی از مسلمانان در نزدیکی یک مسجد هجوم برد که بر اثر آن یک نفر کشته و 10 تن زخمی شدند. این دومین حمله تروریستی در پایتخت انگلیس در ماه جاری میلادی بود.
ترزا می نخست وزیر انگلیس این حمله را محکوم کرد و گفت که عزم لندن برای مبارزه با تروریسم، افراط گرایی و نفرت باید به یک میزان باشد.
اروپام**9109**1908
مترجم: نیره مجیدی راد* ناشر : افشار دارابی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال