استاندار تهران: حمله موشکی سپاه یک هشدار جدی به دشمنان و بدخواهان بود

تهران- ایرنا- استاندار تهران؛ حمله موشکی قاطع سپاه پاسداران را یک هشدار جدی به دشمنان و بدخواهان این مردم و نظام دانست.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سید حسین هاشمی عصر دوشنبه در حاشیه برگزاری جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران در جمع خبرنگاران پیرامون حمله موشکی سپاه پاسداران به مواضع تروریست‌های تکفیری اظهار کرد: کار بسیار سنجیده و دقیقی انجام شد و تروریست ها و حامیان آنها بدانند که اگر بخواهند برای مردم و کشور ایجاد ناامنی کنند پاسخی قاطع از سوی جمهوری اسلامی ایران دریافت خواهند کرد.
وی تصریح کرد: این حمله موشکی یک هشدار جدی به کسانی است که می خواهند این امنیت را از ملت بگیرند و با این حمله پاسخ محکم و قاطعی از سوی کشورمان دریافت کردند.
هاشمی خاطرنشان کرد: درحال حاضر با همکاری مردم امنیت استان تهران بسیار مناسب و خوب است و با همکاری مردم تلاش می کنیم این امنیت و آرامش را حفظ کنیم.
به گزارش خبرنگار ایرنا، عملیات موفقیت آمیز موشکی ایران به مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی گروه تروریستی داعش در دیرالزور سوریه که با هدف مجازات عاملین جنایت تروریستی اخیر تهران صورت گرفت در رسانه های مختلف بین المللی بازتاب گسترده ای یافت.
این رسانه ها اقدام موشکی را دارای پیامی قاطع از سوی ایران به تروریست ها و پشتیبانان آن عنوان می کنند.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: سید جواد آل داود انتشاردهنده: موسی فعالیان
تهرام/7243/ 1539

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال