منصوریان: در نقل و انتقالات ریخت و پاش نداشته‌ایم/ سرخآبی ها بدنبال جذب بازیکنان مشترک

تهران - ایرنا - سرمربی آبی پوشان پایتخت با بیان اینکه در روزهای آینده کار انتقال «پژمان منتظری» به استقلال تهران نهایی می شود، اظهار داشت: برخلاف تصور موجود، در فصل نقل و انتقالات ریخت و پاش چندانی نداشتیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایرنا، علیرضا منصوریان در حاشیه اولین تمرین استقلال تهران برای آماده سازی لیگ برتر در جمع خبرنگاران گفت: خواهان حضور پژمان منتظری هستیم که بازیکن بزرگی است و زمان بازگشت وی به استقلال فرا رسیده است؛ با این حال حق طبیعی هر بازیکنی است که برای حضور در یک تیم، خودش تصمیم بگیرد.
وی در ادامه در خصوص وضعیت «سرور جباروف» اظهار داشت: زمانی که وی به استقلال آمد از عشق و علاقه به هواداران و مردم سخن می گفت، اما نمی دانم چرا ذهنیتش تغییر کرد؛ اجازه نمی دهیم که جباروف با تیم دیگری قرارداد ببندد.
سرمربی استقلال تهران درباره غیبت چند بازیکن در اولین تمرین آبی ها توضیح داد که این بازیکنان به دلیل امتحانات دانشگاهی در مرخصی هستند.
منصوریان با بیان اینکه بدنبال جذب بازیکنان بیشتر هستیم، خاطرنشان کرد که بعد از چند روز تمرین، اردوی تیم استقلال برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه بخش مهمی از توان استقلال برای حفظ بازیکنان جوان این تیم صرف شد، اظهار داشت: نمی توانیم بازیکنان جوانی که سال گذشته برای استقلال زحمت کشیدند را نادیده بگیریم؛ از بین بازیکنانی که در حال گفت و گو با آنها برای حضور در استقلال هستیم، علاقمند به حضور پژمان منتظری هستیم؛ رابسون جانواریو و پادووانی نیز به احتمال فراوان به تمرینات آبی پوشان اضافه می شوند؛ با این حال مگویان به دلیل مشکلی که داشت در تمرین امروز حاضر نشد.
سرمربی آبی پوشان درباره عملکرد باشگاه در فصل نقل و انتقالات گفت: با صبر و در آرامش نقل و انتقالات خود را انجام می دهیم؛ من از عملکرد باشگاه در نقل و انتقالات بسیار راضی هستم.
منصوریان با اشاره به اینکه داریوش شجاعیان در فصل گذشته به استقلال نپیوست، ادامه داد: امسال نزد این بازیکن رفتم و گفتم اگر دلت با استقلال است، قرارداد امضا کن و وی نیز ساعت 23 و 30 دقیقه آمد و با خوشحالی از شجاعیان استقبال کردیم.
وی ضمن رد ریخت و پاش فراوان در فصل نقل و انتقالات از سوی باشگاه استقلال گفت: پول زیادی بابت رضایت‌نامه داریوش شجاعیان دادیم، اما از رقم قراردادش کم کردیم؛ با حسن بیت سعید در عرض 15 دقیقه قرارداد بستیم.
سرمربی استقلال ادامه داد: بیت سعید به اندازه ای به استقلال ابراز علاقه کرد که احساس کردم خودم به این تیم آمده ام؛ از مدت‌ها قبل با بیت سعید بسته بودیم، اما برای حفظ جایگاهش مراقبت می‌کردیم.
وی با بیان اینکه برای قرارداد با سجاد شهباززاده بین 30 تا 40 دقیقه وقت گذاشتیم، افزود: نمی‌خواهم بگویم زمان مهم بوده، بلکه مساله احترام است. برخی از بازیکنان جوان استقلال قرارداد سفید امضا کرده‌اند و به آنها کمک می‌کنم که در فوتبال‌شان رشد کنند. در مجموع، نحوه بستن قراردادهای باشگاه به صورت ریخت و پاش نبوده است.
منصوریان با بیان اینکه به جز پژمان منتظری بدنبال جذب یک بازیکن دیگر نیز هستیم، افزود: بزرگترین اتفاق عجیب و غریب در نقل و انتقالات این بود که استقلال و رقیب دیرینه‌مان دست روی خریدهای مشترک گذاشتیم. بازیکن در یک شب رشد 10 ساله خواهد داشت. این طبیعت استقلال و پرسپولیس است که وقتی دست روی بازیکنی بگذارد، قیمتش بالا برود.
وی وجود تیم «ب» در کنار تیم بزرگسالان را یکی از عوامل اصلی پیشرفت استقلال در فصل آینده دانست و خاطر نشان کرد: محمد نوازی مربی گری تیم «ب» را برعهده دارد و بازیکنان خوبی را برای وی جذب کردیم تا بتوانیم برنامه ریزی 5 تا 7 ساله روی این بازیکنان جوان داشته باشیم.
سرمربی آبی پوشان با اشاره به اهمیت بازیکن سازی و مشکلات جذب بازیکنان خوب از سایر تیم ها، گفت: باید از مجموعه استقلال بازیکنان جوان را به تیم بزرگسالان تزریق کنیم؛ نوازی که در حال حاضر هدایت تیم «ب» را برعهده دارد فصل بعد از دستیاران من خواهد بود، زیرا می خواهیم از ابتدای فصل در کورس قهرمانی باشیم.
منصوریان درباره جدایی کاوه رضایی از استقلال نیز تصریح کرد: خیلی مختصر درباره کاوه باید بگویم که او سال گذشته برای استقلال زحمت کشید؛ کاوه گل و پاس گل‌های خوبی داد و برای وی آرزوی موفقیت می‌کنم.
تمرینات تیم فوتبال استقلال تهران برای حضور در هفدهمین دوره لیگ برتر باشگاه های ایران با حضور بازیکنان جدید از عصر امروز آغاز شد.
تیم فوتبال استقلال تهران در فصل گذشته لیگ برتر باشگاه های ایران با سرمربیگری «علیرضا منصوریان» به مقام نایب قهرمانی لیگ برتر رسید، اما در جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا به توفیقی دست نیافت.
ورزشی**9129**1379
خبرنگار: مهدی رهبر، انتشار دهنده: هادی افتخاری

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال