فرماندار قروه:

استکبار جهانی از قدرت و اتحاد جهان اسلام هراس دارد

سنندج- ایرنا- فرماندار قروه گفت: استکبار جهانی از قدرت جهان اسلام بیم دارد و یکی از توطئه های شوم آن ها این است که قدرت جهان اسلام را درگیر کنند.

به گزارش ایرنا،پرویز کولانی روز دوشنبه در نشست هماهنگی برای راهپیمایی روز قدس در فرمانداری قروه افزود: وحدت مسلمانان امروز بیش از هر زمان دیگر مورد نیاز جهان اسلام است و انحرافاتی به نام اسلام که پشت پرده آن استکبار جهانی است ؛ مسلمانان از این امر آگاه هستند.
به گفته وی امروز در گوشه از گوشه جهان اسلام با ظهور گروه های تکفیری که هیچ سنخیتی با اسلام ندارند به واسطه ناپاکان و پلیدان؛ جهان اسلام و جامعه مسلمین را مورد هجمه و آماج تهمت ها قرار داده اند.
فرماندار قروه افزود: جریان های تکفیری با هرچیزی که مایه ی اتحاد بشریت و اعضای یک کشور می شود، مبارزه می کنند.
وی با اشاره به راهپیمایی روز قدس گفت: راهپیمایی قدس روز اتحاد مسلمانان است روزی که وجه تمایز مسلمانان با داعش و گروه های انحرافی که به نام اسلام وارد شدند مشخص می شود.
کولانی افزود: در راهپیمایی روز قدس همه ملت های مسلمان یکصدا در دفاع از حق و مظلوم وارد صحنه می شوند و مردم ایران سردمدار این حرکت که از یادگارهای ارزشمند امام است حضور پیدا می کنند.
در 16 مرداد 1358، پس از بمباران جنوب لبنان توسط نیروهای دفاعی رژیم اشغالگر قدس، بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان روز قدس نامگذاری کردند تا در این روز مسلمانان همبستگی خود را در حمایت از حقوق قانونی مردم مسلمان فلسطین به نمایش بگذارند.
راهپیمایی روز جهانی قدس امسال نیز روز جمعه دوم تیر همزمان با سراسر کشور در استان کردستان نیز برگزار می شود.
7345/ 3020
**خبرنگار: سارا صالحی**انتشاردهنده: عبدالله رحمانی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال