برترین اپراتورهای ثابت و سیار در سال 1395 معرفی شدند

تهران-ایرنا- سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نتیجه رتبه ‌بندی و انتخاب اپراتورهای برتر سال 1395 در بخش های ثابت و سیار بر اساس الگوی بومی را اعلام کرد.

به گزارش دوشنبه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، براساس ارزیابی ها در بخش دارندگان پروانه اپراتورهای سیار، شرکت ارتباطات سیار ایران، در بخش دارندگان پروانه انتقال داده مبتنی بر فناوری بی‌سیم ثابت (FWA) شرکت ارتباطات مبین نت، در بخش دارندگان پروانه ایجاد و بهره‌برداری از شبکه ارتباطات ثابت (FCP) شرکت انتقال داده‌های آسیاتک و در بخش دارندگان پروانه ارائه خدمات انتقال داده از طریق ماهواره (SAP) شرکت ارتباطات ماهواره‌ای سامان رتبه های برتر را به دست آورند.
رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در این زمینه ارزیابی، رتبه ‌بندی و انتخاب اپراتورهای برتر دربخش‌های ثابت و سیار برای هفتمین سال پیاپی توسط این سازمان و با مشارکت حداکثری اپراتورها و با تاکید بر معیارهای افزایش رضایت مشترکان، تعامل با رگولاتوری، ایجاد فضای رقابتی سالم، قانون‌مداری، رعایت الزام های پروانه‌ای و مصوبه های کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در سال 1395 انجام پذیرفت.
«علی‌اصغر عمیدیان» افزود: بر اساس 6 معیار متشکل از سه معیار توانمندساز (برنامه ریزی قانونمدار، فرایندهای سازمانی و بستر سازی ارتقای کیفیت سرویس) و سه معیار نتایج (رگولاتوری و جامعه، مشتریان و نتایج عملکردی) و 21 زیرشاخص ارزیابی صورت گرفت و در مجموع یک هزار امتیاز مثبت و شاخص‌های منفی با سقف 200 امتیاز در بازه زمانی 2 ماهه در نظر گرفته شد.
به گفته وی، در این مدت 36 اظهارنامه از اپراتورهای ارائه‌ دهنده خدمات ارتباطی ثابت و سیار دریافت و بیش از 256 نفر روز بازدید میدانی توسط ارزیابان ارشد و ناظران سازمان برای بررسی دقیق مستندات و صحت سنجی شواهد اعلام شده انجام شد.

برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
IRNAeco@
https://t.me/irnaeco
اقتصام**2078*1961* دریافت: محمدمهدی بهرامی* انتشار: مریم مسعود

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال