مدیر تیم فوتبال امید: ششم تیرماه نخستین اردو/ حمایت کی روش باعث دلگرمی است

تهران - ایرنا - مدیر تیم فوتبال امید ایران، گفت: نخستین اردو تیم فوتبال امید ایران با کادرفنی جدید ششم تیرماه در تهران آغاز می شود.

«حسین اخوت» پس از برگزاری مراسم معارفه کادرفنی تیم فوتبال امید ایران در گفت و گو با ایرنا، گفت: طی چند روز گذشته با دعوت ساکت مدیر تیم های ملی فوتبال ایران جلساتی را به صورت خصوصی برگزار کردیم و مقرر شد به خاطر تجربیاتی که در تیم امید داشتم، همچنان به عنوان مدیر به کار خود ادامه دهم.
وی افزود: امروز جلسه معارفه کادر تیم امید با حضور تمام اعضا برگزار و در ابتدا نشستی با حضور کارلوس کی روش سرمربی تیم بزرگسالان برگزار شد.
مدیر تیم فوتبال امید ایران، گفت: خوشبختانه کی روش در نشست امروز حمایت قاطع خود را از پیروانی اعلام کرد و قطعا کمک های کی روش برای تیم های پایه بسیار مفید خواهد بود.
وی تصریح کرد‌: قرار است کی روش برروی عملکرد تمامی تیم های پایه نظارت مستقیم داشته باشد و این اقدام بسیار شایسته ای است. حمایت کی روش از تیم های پایه ایران باعث دلگرمی خواهد بود.
اخوت اظهار کرد: با توجه به زمان بسیار کمی که در اختیار داریم، قطعا 2 اردو تا مسابقات مقدماتی قهرمانی زیر 23 سال آسیا برگزار خواهیم کرد که اردو نخست ششم تیرماه در تهران برگزار می گردد.
وی افزود: اردو نخست چهار روزه خواهد بود و اردو دوم نیز 15 تیرماه بازهم در تهران تا زمان اعزام تیم به قرقیزستان برگزار خواهد شد.
اخوت که سابقه همکاری با سرمربیانی چون افاضلی، وینگادا و محمد خاکپور را در تیم فوتبال امید دارد، در خصوص انتخاب امیر حسین پیروانی به عنوان سرمربی این تیم، اظهار کرد: او از چهره های تحصیلکرده فوتبال ایران است و موفقیت های خوبی به همراه تیم جوانان به ارمغان آورده است.
وی تاکید کرد: پیروانی به خوبی از وضعیت تیم های پایه شناخت دارد و خوشبختانه کادرفنی بسیار خوبی را هم در کنار خود جمع کرده است.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.'
ورزشی **9118**1379
خبرنگار: سید جواد بشیری، انتشار دهنده: هادی افتخاری

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر

موضوعات مرتبط