هشتمین نمایشگاه ملی عکس مدرسه طبیعت در قزوین برپا شد

قزوین-ایرنا- هشتمین نمایشگاه ملی عکس مدرسه طبیعت مشتکل از آثار هنرمند پوریا قلیچ خانی با حضور جمعی از مسئولان و علاقمندان به هنر عکاسی در نگارخانه مهر حوزه هنری قزوین برپا شد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، در این نمایشگاه 41 قطعه عکس با موضوع بازی های کودکان و نوجوانان و ارتباط گیری درست آنان با محیط زیست ، حضور در طبیعت ، آموزش حفظ محیط زیست برای دانش آموزان، آشنایی کوکان با روش های زندگی در طبیعت و افزایش تحرک آنان در محیط های طبیعی به نمایش گذاشته شده است.
این نمایشگاه با همکاری دفتر مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست و مدرسه طبیعت چکاوک قزوین دایر شده و علاقه مندان می توانند تا 31 خرداد از این آثار در نگارخانه مهر بازدید کنند.
عکاس این آثار هدف از برگزاری از این نمایشگاه را آشنایی بیشتر عموم مردم با مدارس طبیعت و حفظ محیط زیست عنوان کرد و افزود: از مهر ماه سال گذشته اقدام به برگزاری تور نمایشگاهی در استان های کشور کرده ام که امیدوارم با همت و حمایت مسئولان به لحاظ معنوی و مادی شاهد برگزاری نمایشگاه های باشکوهتری در زمینه محیط زیست و کودکان باشیم .
پوریا قلیچ خانی افزود: از مهر ماه سال گذشته تا کنون این نمایشگاه در استان های مازندران، تهران،همدان،گلستان،فارس،یزد،گیلان و قزوین برگزار شده است.
7390*3013
خبرنگار: گیتی سیمیاری**انتشار دهنده: رضا اولادی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال