بازتاب حمله موشکی ایران علیه داعش در رسانه های صربستان

بلگراد-ایرنا- رسانه های صربستان روز دوشنبه حمله موشکی سپاه پاسداران علیه تروریست ها در منطقه 'دیر الزور' سوریه که منجر به نابودی مواضع آنها شد را بطور گسترده بازتاب دادند.

به گزارش ایرنا، خبرگزاری رسمی صربستان (تانیوگ) در گزارشی با عنوان انتقام سپاه پاسداران/ ایران به مقر داعش در شرق سوریه موشک پرتاب کرد، نوشت: سپاه پاسداران از بخش غربی ایران به مقر داعش در بخش شرقی سوریه موشک زمین به زمین پرتاب کرد که در این اقدام پایگاه های گروه های افراطی که ایرانی ها آن ها را مسئول حملات انتحاری هفته گذشته در تهران می دانند، مورد هدف قرار گرفتند.
تانیوگ بنا به منابع خبری خود افزود که در بیانیه ای که از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انتشار یافته شده نوشته شده است که ریختن خون پاک مردم بدون پاسخ نمی ماند.
همچنین در این گزارش نوشته شده است که موشک میان برد پرتاب شده از طرف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در منطقه دیرالزور در شرق سوریه اصابت کرده است.
در پایان گزارش خبرگزاری تانیوگ صربستان نوشته شده است که حملات تروریستی که در هفته گذشته در تهران اتفاق افتاده توسط 5 مهاجم گروه داعش انجام شده است.
روزنامه وچرنی نووستی چاپ روز دوشنبه بلگراد نیز در گزارشی با این عنوان که آمریکایی ها هواپیمای سوریه را سرنگون کردند و ایران به بخش شرقی سوریه موشک پرتاب کرد به این دو واقعه پرداخت.
وچرنی نووستی به نقل از بیانیه وزارت دفاع سوریه نوشت: ائتلاف بین المللی در مبارزه با گروه تروریستی داعش به رهبری آمریکا هواپیمای سوریه ای را در نزدیکی شهر راکه سرنگون کردند. خلبان سرنگون شده هنوز یافت نشده است و این عمل ثابت می کند که ائتلاف بین المللی اقدام خود را با اقدامات تروریست داعش هماهنگ می کند.
روزنامه وچرنی نووستی در قسمتی دیگر از گزارش خود شلیک موشک از طرف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به شرق سوریه را باز تاب داد.
همچنین دیگر رسانه های خبری صربستان از جمله روزنامه بلیتس، عدالت، رادیو تلویزیون اسپوتنیک در بلگراد و رادیو تلویزیون N1 حمله موشکی سپاه پایداران به پایگاه گروه تروریستی داعش در سوریه را بازتاب دادند
اروپام**436**1908

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال