رقابت چهار گزینه برای سرمربیگری تیم خونه به خونه

ساری-ایرنا- مشاور اجرایی باشگاه دسته اولی خونه به خونه بابل گفت که هم اکنون چهار نفر به عنوان گزینه سرمربیگری این تیم برای فصل آینده رقابت های لیگ دسته یک جام آزادگان مطرح هستند.

ابراهیم محمودی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا از بهزاد پورغلامی سرمربی سابق ملوان انزلی و حسین رحمانی سرمربی تیم امید خونه به خونه به عنوان گزینه های اصلی سرمربیگری این تیم نام برد.
وی بدون نام بردن از 2 گزینه دیگر ، گفت که برنامه های گزینه های مطرح برای سرمربیگری تیم در فصل آینده در دست بررسی است و بزودی یکی از گزینه ها انتخاب می شود.
مشاور اجرایی خونه به خونه بابل برخی اظهار نظر ها در فضای مجاز مبنی بر انتخاب سرمربی تیم را رد کرد و اظهار داشت : تاکنون هیچ فردی به عنوان سرمربی تیم انتخاب نشده و اسامی که مطرح می شود، گمانه زنی رسانه ای است.
وی اضافه کرد : تیم خونه به خونه در رقابت های فصل آینده همانند گذشته با تمام قدرت حضور می یابد.
تیم خونه به خونه یکی از 2 تیم مازندرانی حاضر در رقابت های لیگ دسته اول در 2 سال گذشته بود که با وجود شایستگی برای حضور در لیگ برتر ، به دلیل تغییر و تحول در کادر فنی در دقیقه 90 نتوانست به سوپر لیگ فوتبال ایران راه پیدا کند.
این تیم در حالی برای فصل آینده رقابت ها تاکنون سرمربی خود را انتخاب نکرده است که در سنوات گذشته زودتر از تمام تیم های لیگ یک ، نسبت به انتخاب کادر فنی و بازیکن اقدام می کرد.
در رقابت های لیگ دسته یک 18 تیم حضور دارند که در پایان رقابت های نفسگیر 2 تیم به رقابت های لیگ برتر راه پیدا می کنند.
در فصل گذشته تیم سپیدرود رشت و پارس جم بوشهر به این رقابت ها راه یافتند.
مازندران با تیم های خونه به خونه و نساجی قائمشهر در این رقابت های شرکت دارد .
خبرنگار : حسین فلاحتی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
6982/1654

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال