امام جمعه جوانرود: روز قدس محور اتحاد مسلمانان برای آزادی فسلطین مظلوم است

کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه جوانرود همه مردم را به حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد و گفت: روز قدس محور اتحاد مسلمانان برای آزادی فلسطین مظلوم است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، ماموستا ملا احمد فخری روز دوشنبه در نشست هماهنگی برای برگزاری روز جهانی قدس با تشریح چگونگی تسخیر سرزمین مقدس فلسطین از سوی یهودیان افزود: روز جهانی قدس روز اسلام و یادگار امام (ره) است و باید آن را حفظ کنیم.
وی اظهار داشت: وقایع منطقه ای و بین المللی ضرورت حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس را بیشتر می کند.
وی با اشاره به در پیش بودن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس بیان کرد: چه زیباست که مردم با راهپیمایی باشکوه در این روز، علیه رژیم صهیونیستی بپا خیرند.
معاون فرماندار جوانرود نیز با اشاره به اهداف روز جهانی قدس خواستار حضور یکپارچه و گسترده مردم روزه‌ دار در این راهپیمایی شد و گفت: مردم روزه‌ دار شهرستان جوانرود با شرکت در راهپیمایی این روز، بار دیگر نشان خواهند داد که حمایت از مظلومان و ایستادگی مقابل ظالمان ویژگی بارز یک مسلمان است.
کمال شهسواری افزود: حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس باعث ناامیدی استکبار می شود.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان جوانرود هم با اشاره به اهمیت روز قدس گفت: روز قدس روز بیزاری از ظلم و ظالم و حمایت و دفاع از مظلوم است.
محمود داودی زاده فزود: روز جهانی قدس روزی است که با تدبیر امام خمینی (ره) حول اتحاد مسلمین برای آزادسازی فلسطین اشغالی نامگذاری شده است.
شهرستان جوانرود با بیش از 75 هزار نفر جمعیت در 86 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.
7453/8066 خبرنگار:بهمن کریمی ** انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال