جام کنفدراسیون ها/ سرمربی مکزیک: شایسته یک امتیاز برابر پرتغال بودیم

تهران- ایرنا- خوان کارلوس اوساریو سرمربی تیم ملی فوتبال مکزیک تساوی مقابل پرتغال در اولین دیدار شاگردانش در جام کنفدراسیون ها را نتیجه مناسبی می داند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از تارنمای خبری گل، سرمربی تیم ملی فوتبال مکزیک گفت که شاگردانش شایسته کسب یک امتیاز برابر پرتغال قهرمان اروپا بودند.
تیم ملی مکزیک در دیدار یکشنبه شب برابر پرتغال در گروه اول از رقابت های جام کنفدراسیون ها 2017، به تساوی یک بر یک دست یافت. ریکاردو کوارشما و سدریک برای پرتغال گلزنی کردند. گل های تیم مکزیک را نیز خاویر هرناندز و هکتور مورنو به ثمر رساندند.
مکزیک در گروه اول با پرتغال، روسیه و نیوزیلند هم گروه است. جام کنفدراسیون ها 2017 از روز شنبه به میزبانی روسیه آغاز شده است.
سرمربی مکزیک گفت: ما 60 درصد مالکیت توپ را در اختیار داشتیم. عملکرد مکزیک شایسته تمجید است. ما مقابل یک تیم سطح بالا بازی کردیم.
اوساریو از حضور هواداران مکزیک در ورزشگاه قازان که تیم ملی خود را تشویق می کردند، ابراز خشنودی کرد و گفت: فکر می کنم هواداران از بازی ما مقابل تیمی مانند پرتغال لذت بردند و این نکته مثبتی است.
وی گفت: ما احساس کردیم به هواداران خیلی نزدیک هستیم. از اولین بازی تیم در جام کنفدراسیون ها بسیار خوشحالم. ورزشگاه قازان و زمین آن فوق العاده است.
جام کنفدراسیون ها با حضور قهرمانان قاره ای هر چهار سال یک بار در کشور میزبان جام جهانی فوتبال برگزار می شود.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.'
ورزشی**1584** 1701
مترجم:مولوی* انتشار: حمید قدیمی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال