بازتاب حمله موشکی ایران به مقر داعش در سوریه/

المنار لبنان: همزمانی حمله سپاه به داعش با سخنان آیت الله خامنه ای معنادار است

بیروت-ایرنا-شبکه تلویزیونی «المنار» لبنان ضمن بازتاب حمله موشکی شامگاه یکشنبه سپاه پاسداران علیه داعش گزارش داد که این حمله تنها ساعاتی پس از سخنان آیت الله خامنه ای مطرح شد که فرمودند «جمهوری اسلامی مستحکم و با اقتدار کامل ایستاده و دشمنان نمی توانند به ملت ایران سیلی بزنند بلکه ملت به آنها سیلی خواهد زد.»

«حسن حیدر» خبرنگار المنار در تهران در بخش خبری شامگاهی این شبکه گزارش داد که ایران همانطور که وعده بود، با حمله به مواضع داعش در دیرالزور سوریه انتقام حملات تروریستی اخیر این گروه در تهران را گرفت و همزمانی آن با سخنان آیت الله خامنه ای مهم و معنادار است.
وی با اشاره به بیانیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت که این حمله از کرمانشاه و در فاصله 650 کیلومتری با پایگاه داعش در دیرالزور سوریه انجام شد.
به گفته حسن حیدر سپاه منطقه ای (کرمانشاه) را برای شلیک موشک انتخاب کرد که گروه تروریستی داعش توانسته بود از آنجا برای انجام عملیات تروریستی اخیر در تهران عضوگیری کند.
خبرنگار المنار در تهران احتمال داد هر 6 موشک شلیک شده سپاه به سمت دیرالزور از نوع ذوالفقار باشد.
روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای از حمله موشکی نیروی هوافضای سپاه به مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی تروریست های تکفیری در دیرالزور سوریه، با هدف مجازات عاملان جنایت تروریستی اخیر تهران خبر داده بود.
در این عملیات تعدادی موشک میان برد زمین به زمین از پایگاه های موشکی نیروی هوافضای سپاه در استانهای کرمانشاه و کردستان، تروریست های تکفیری را هدف ضربات مهلک و کوبنده قرار داد.
خاورم**2054
انتشاردهنده: محمد خواجوئی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال