عملیات اجرایی تصفیه خانه آب شرب شهرهرسین آغاز شد

کرمانشاه- ایرنا- عملیات اجرایی تصفیه خانه اضطراری آب شرب شهرهرسین با اعتباری بالغ بر 59 میلیارد ریال روز یکشنبه با حضور مسئولان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه، در این آیین اظهار داشت: با توجه به تأکیدهای استاندار مبنی بر احداث تصفیه خانه آب شرب شهر هرسین امروز شاهد شروع عملیات اجرایی این تصفیه خانه هستیم و این سیستم می تواند تا 200 لیتر بر ثانیه آب را تصفیه کند و آب بسیار بهداشتی و سالمی را در اختیار مردم قرار دهد و مشکل کدورت آب آنان برای همیشه رفع خواهد شد.
مجتبی نیک کردار افزود: شروع عملیات اجرایی تصفیه خانه آب شرب شهرهرسین که از مطالبات به حق مردم است با تلاشها و اقدام های دلسوزانه و شبانه روزی استاندار، نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، معاونت امور عمرانی استانداری و مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمانشاه میسر و امکان پذیر شد.
وی همچنین از وصل شدن هرسین به شبکه ریلی کشور و اتمام عملیات ساخت بزرگراه این شهرستان در سال جاری خبر داد و گفت: هرسین در بن بست قرار گرفته و با توجه به وجود ایستگاه قطار در روستای سرماج و قرار گرفتن این شهرستان در بخشی از بزرگراه شمال غرب به جنوب غرب نوید آینده خوبی در جهت توسعه و رفع محرومیت این شهرستان است.
فرماندار هرسین نیز از مدیرعامل آبفای استان کرمانشاه خواست که پروژه مذکور در بازه زمانی کمتر از 6 ماه با توجه به مشکلات فصول بارندگی به اتمام برسد.
امیر شاه آبادی افزود: اعتبارات عمرانی سال جاری شهرستان هرسین 92 میلیارد ریال بوده است که نسبت به سال گذشته 77 درصد رشد داشته است.
وی در ادامه از اختصاص مبلغ 54 میلیارد ریالی به حوزه عمران شهری خبر داد.
فرماندار هرسین در پایان خواستار وحدت و همدلی هرچه بیشتر مجموعه حاکمیتی این شهرستان در راستای خدمت به مردم شد.
شهرستان هرسین با جمعیتی افزون بر 78 هزار نفر در 44 کیلومتری جنوب شرق کرمانشاه واقع شده است.
8066/7447 خبرنگار: مجید رحمتی ** انتشار دهنده: علی مولوی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال