طی چهار روز صورت می گیرد؛

تهران میزبان متخصصان کشورهای منطقه در نمایشگاه لوله و اتصالات

تهران - ایرنا- ششمین نمایشگاه لوله و اتصالات تهران میزبان متخصصانی از کشورهای عمان، عراق، افغانستان، پاکستان، قرقیزستان، تاجیکستان و ترکمنستان است که به مدت چهار روز ( 13 تا 16 تیرماه ) در شهر آفتاب برپا خواهد شد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی سندیکای تولید کنندگان لوله و پروفیل فولادی، قرار است روز 15 تیرماه نیز در حاشیه نمایشگاه، مجمع عمومی سندیکا و هم اندیشی مدیران صنایع بزرگ این حوزه برگزار خواهد شد.
علاوه بر دعوت از متخصصان و مسوولان دولتی کشورهای مزبور، انبوه سازان، شهرداران، استانداران، سازندگان و پیمانکاران راه و شهرسازی از سراسر ایران هم برای بازدید وعقد قرارداد و مشارکت در ششمین نمایشگاه لوله و اتصالات دعوت شده اند.
براساس این گزارش،همچنین براساس هماهنگی ها و برنامه ریزی های انجام شده به منظور جذب بازدید کننده متخصص و برنامه ریزی هدفمند برای عقد قردادهای خرید و تامین نیاز پروژه های در حال ساخت و توسعه و تجهیز پروژه های ساختمانی و عمرانی ایران از جمله شهر جدید پرند از سوی مسوولان برگزاری دعوت شده اند..
برابر این گزارش، مشارکت کنندگان خارجی از کشورهای ترکیه، چین و هند نیز در ششمین نمایشگاه لوله و اتصالات تهران حضور فعال خواهند داشت.
علاقمندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ششمین نمایشگاه لوله (فولادی، پلیمری و ...) و اتصالات، ماشین آلات و صنایع وابسته، پمپ و فیلتر می توانند به نشانی www.tt-raheabrisham.ir مراجعه کنند.
این نمایشگاه توسط سندیکای تولید کنندگان لوله و پروفیل فولادی ایران و شرکت توسعه تجارت راه ابریشم برپا خواهد شد.
پیش از این اعلام شد: 120 شرکت توانمند جمهوری اسلامی ایران با ظرفیت بیش از 18.5 میلیون تن در زمینه تولید لوله و پروفیل فولادی فعالیت دارند، اما بدلیل
شرایط رکودی کشور با حدود 50 درصد از ظرفیت تولید لوله و پروفیل کشور مورد بهره برداری قرار گیرد .
اقتصام** 1559 ** 1579** تنظیم : حسین عضدی فسا** انتشار :مرضیه فاتحی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال