آتش سوزی در پارکینگ یک مجتمع مسکونی در محله 13 آبان تهران/نجات 20 نفر توسط آتش نشانان

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: بر اثر آتش سوزی در پارکینگ یک مجتمع مسکونی آتش نشانان با حضور به موقع حدود 20 زن و مرد را از این ساختمان به سلامت خارج کردند.

سیدجلال ملکی عصر دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت 15:24 امروز حادثه آتش سوزی در یک مجتمع مسکونی درمحله 13 آبان به سامانه 125 اعلام و ماموران چهار ایستگاه آتش نشانی به همراه بالابر هیدرولیکی، تشک نجات و خودرو تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.
وی بیان کرد: در پارکینگ یک ساختمان 4 طبقه 28 واحدی مقدار زیادی مواد ضایعاتی وجود داشت که این مواد قابل اشتعال دچار آتش سوزی شد.
ملکی با بیان اینکه آتش به خودروهای پارک شده سرایت پیدا نکرد، بیان داشت: آتش کاملا شعله ور و در حال سرایت به خودروها بود که با تلاش آتش نشانان این حریق به خودروها سرایت نکرد.
وی با بیان اینکه دود زیادی طبقات این مجتمع مسکونی را فرا گرفته بود یادآورشد: تعدادی از ساکنان در بالای پشت بام و تعدادی دیگر در پشت پنجره ها ازآتش نشانان تقاضای کمک می کردند که بلافاصله آتش نشانان با استفاده از بالابرهای هیدرولیکی و دستی حدود 20 زن و مرد را به سلامت خارج کردند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: تعدادی از این افراد دچار دود زدگی جزیی شده بودند که عوامل اورژانس در محل اقدامات درمانی را انجام داد و آتش نشانان هم اکنون مشغول عملیات تخلیه دود هستند.
به گفته وی این حادثه آتش سوزی بدون تلفات جانی مهار شد.
خبرنگار: سید جواد آل داود - انتشار: محمد آجورلو
تهرام/7243/1724/1348

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال