روز درخشش ملت؛

ندای وحدت آفرین حماسه انتخابات 96 در قشم

قشم - ایرنا - مردم در شهرستان قشم از هر قشر، گروه و مذهبی با مشارکت پرشوری در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی بار دیگر ندای وحدت سر دادند و بذر ناامیدی را در دل خناسان و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران کاشتند.

به گزارش بامداد شنبه ایرنا، مرد و زن، پیر و جوان، شهری و روستایی از ساعت هشت صبح تا آخر با وجود هوای گرم و شرجی به دور از رقابت ها و هیاهوی دوران تبلیغات انتخاباتی قدم به صحنه مهمترین رویداد کشور در سال جاری گذاشتند و با رای خود به نامزدهای ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا حماسه ای دیگر در تاریخ پرافتخار ایران زمین آفریدند.
در دل منطقه ای که این روزها زیر سایه سیاه و شوم جنگ، آشوب و ناامنی روزگار می گذراند، شیعه و سنی شانه به شانه حاکمیت جمهور مردم را به نماش گذاشتند و با سرانگشتان رنگی خود مهر تایید دیگری بر مردم سالاری به عنوان رکن رکین نظام اسلامی ایران زدند و با انقلاب، امام و رهبری پیمانی دوباره بستند.
قشم حدود 149 هزار نفری با 70 درصد جمعیت برادران اهل سنت بار دیگر نشان داد که توطئه ها برای القای بی تفاوتی نسبت به تعیین سرنوشت با استفاده از ابزار صندوق رای بی اثر است و دشمنان همچنان باید با رشک به سمفونی وحدت ایران کوچک گوش بسپارند.
مردم از هر رنگ، مذهب و نگرشی همه ناملایمت ها، کاستی ها و بی اخلاقی ها را به آب های نیلگون خلیج همیشه فارس سپردند و با حضور پرشور خود بی شک 29 اردیبهشت ماه 1396 را به یکی از فراموش نشدنی ترین رویدادهای این کهن دیار تبدیل کرده و در فهرست بلند بالای حماسه های فخرآفرین تاریخ مام میهن جای دادند.
119 شعبه رای گیری این شهرستان از هشت صبح تا پاسی از شب شاهد رفت و آمد رای دهندگانی بود که با متانت تمام برای مشارکت حداکثری در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا سنگ تمام گذاشتند.
آرامش مردمی توام با شور انتخابات اسلامی آخرین مرز جغرافیایی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی ایران در بزرگترین جزیره غیرمستقل جهان نشان داد که می شود در اوج رقابت با وجود گوناگونی و تفاوت، به اختلاف پشت کرد و به برادری و همدلی دل سپرد.
انتشاردهنده: محمد ملاحمزه زاده
8123

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال