استاندار کرمان:

حضور جوانان در انتخابات کم نظیر بود/ مشارکت 80 درصدی مردم شهرستان کرمان

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان حضور جوانان پای صندوق های رای را کم نظیر توصیف کرد و گفت: رسانه های منطقه و جهان از حضور چشمگیر مردم پای صندوق های رای حیرت زده شده اند.

به گزارش ایرنا علیرضا رزم حسینی شامگاه جمعه در بازدید از ستاد انتخابات شهرستان کرمان و شرکت در نشست این ستاد افزود: اخلاق سیاسی و انتخاباتی در این دوره در استان به خوبی رعایت شد و ما در چهار ستاد انتخاباتی رقابت کاملا منصفانه ای داشتیم.
وی با بیان اینکه در حوزه امنیتی انتخابات موردی نداشتیم خاطرنشان کرد: فقط در شهرستان فاریاب یک مورد حادثه داشتیم که ارتباطی با انتخابات نداشت.
استاندار کرمان گفت: در تمام کشور مشارکت بالای ٧٠ درصد رقم خورده و برآورد ما بالای ٤٠ میلیون شرکت کننده است.
وی با اشاره به ٥٠ هزار نفر عوامل برگزاری انتخابات در استان کرمان افزود: دستگاه قضایی، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی همکاری خیلی خوبی با ما داشتند و در فرآیند فعلی امکان تقلب در انتخابات وجود نداشته است.
رزم حسینی اظهار کرد: در هر صندوق رای ١١ تا ١٧ نفر نیروی اجرایی و نظارتی از ارگان ها و هیات های مختلف وجود داشته است که بر روند رای گیری نظارت می کنند.

**مشارکت 80 درصدی مردم کرمان در انتخابات
فرماندار کرمان هم گفت: مشارکت 80 درصدی مردم شهرستان کرمان نشان از ثبت یک رکورد بسیار خوب برای این شهرستان است.
محمدعلی توحیدی افزود: 405 هزار نفر از واجدان شرایط رای دادن در شهرستان کرمان در انتخابات شرکت کرده اند که رکورد بسیار خوبی را از خود بر جا گذاشته اند.
وی گفت: رکوردی که مردم کرمان امروز در انتخابات به نام خود ثبت کرده اند نشان از هوشمندی، درایت و شعور بالای مردم است.
وی خاطرنشان کرد: برای اینکه حقی از کسی ضایع نشود از تمامی ظرفیت ها برای شمارش دقیق و صحیح آرا استفاده می شود.
رای گیری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا از ساعت 8 روز جمعه 29 اردیبهشت همزمان با سراسر کشور در 2 هزار و 668 شعبه اخذ رای استان کرمان آغاز و با موافقت وزیر کشور پس از چند مرحله تا ساعت 24 تمدید شد.
خبرنگار: کمیل بهشتیان ** انتشار دهنده: رسول محمدحسنی
7429/3028

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال