روز درخشش ملت؛

سفیر ایران: قدم بزرگی برای رشد و پیشرفت کشورمان برداشته شد

باکو - ایرنا-سفیر جمهوری اسلامی ایران درجمهوری آذربایجان با اشاره به برگزاری موفقیت آمیز دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ایران گفت: قدم بزرگی برای رشد و پیشرفت کشورمان برداشته شد.

'جواد جهانگیرزاده' در پایان رای گیری از ایرانیان مقیم باکو در سفارت کشورمان در جمهوری آذربایجان در مصاحبه با ایرنا گفت: روز جمعه انتخابات باشکوهی در سراسر کشورمان داشتیم و ایرانیان مقیم باکو و نخجوان نیز در شعبه های اخذ رای مشارکت بسیار فعال داشتند.
جهانگیرزاده افزود: در این دوره انتخابات ریاست جمهوری فقط در صندوق اخذ رای در باکو نسبت به انتخابات سال 1392 افزایش 95 درصد مشارکت را داشتیم که این نشان دهنده عزم مردم است.
وی گفت: حضور ورزشکاران ایرانی حاضر در چهارمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی در باکو در پای صندوق اخذ رای در سفارت کشورمان طراوت خاصی به رای گیری داده بود و امیدواریم این نوید خوبی برای آینده کشورمان باشد.
سفیر کشورمان اظهار داشت: شهروندان ایرانی با حضور فعال در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری مجددا بر مردم سالاری دینی تاکید می کنند و همه گروه ها، طبقات و صنوف مختلف از جمله جوان ها و آن کسانی که حتی دچار مشکل جسمی بودند با علاقه خاص در پای صندوق اخذ رای حاضر شدند و در این ارتباط از همه آنها قدردانی و تشکر می کنم.
'جواد جهانگیرزاده' برگزاری این انتخابات را گامی مهم برای کشورمان خواند و گفت: آن کسی که به عنوان رییس جمهوری اسلامی ایران انتخاب خواهد شد امیدواریم بتواند با این ظرفیت بی نظیر در مسیر اهداف نظام اسلامی و توسعه کشورمان قدم های بیشتری بردارد.
سفیر ایران در جمهوری آذربایجان همچنین از همه ایرانیان از جمله دانشجویان ، بازرگانان ، گردشگران ، ورزشکاران و کارگزاران جمهوری اسلامی ایران در باکو و نخجوان در رابطه با مشارکت فعال در این دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران تشکر و ابراز قدردانی کرد.
شبک**خاورم ** 337**1392**انتشار: ابوالفضل بابایی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال