روز درخشش ملت؛

پایان حماسه انتخابات 96 در قشم

قشم - ایرنا - رییس ستاد انتخابات قشم از پایان را گیری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان خبر داد.

مصطفی غلامپور جمعه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا عنوان کرد: مهلت قانونی رای گیری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا راس ساعت 24 به پایان رسید و از این رو خواهشمند است افراد از مراجعه به شعبه های رای گیری خودداری کنند.
وی با بیان اینکه مشکل خاصی در طول فرآیند راگیری در شهرستان قشم رخ نداد، افزود: بر اساس قانون انتخابات آخرین افراد باقی مانده به درون شعبه های رای گیری هدایت شدند و در شعبه هایی که رای دهنده ای وجود ندارد، شمارش آرا با اولویت انتخابات ریاست جمهوری در 119 شعبه آغاز شده است.
رییس ستاد انتخابات قشم در ادامه با قدردانی از حضور پرشور مردم ولایتمدار این شهرستان در پای صندوق های رای و خلق حماسه ای سیاسی در راستای منویات مقام معظم رهبری، میزان مشارکت را در دو انتخابات رضایت بخش توصیف کرد.
او همچنین با اشاره به فعالیت حدود 2 هزار و 400 تن برای برگزاری انتخابات در شهرستان قشم تصریح کرد: مسوولان برگزاری و در راس آنها دولت یازدهم از نظر قانونی و اخلاقی خود را ملزم به امانتداری و پاسداری از آرا مردم می داند.
غلامپور در ادامه با قدردانی از تلاش های هیات اجرایی، هیات نظارت، نیروهای انتظامی و امنیتی برای برگزاری انتخاباتی پرشور و رقابتی از نامزدها، هواداران آنها و مردم خواست از هرگونه گمانه زنی و شایعه پرهیز کرده و اخبار انتخابات و نتیجه نهایی آرا را از طریق مراجع رسمی پیگیری کنند.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان قشم از ساعت هشت صبح امروز همزمان با سایر نقاط کشور آغاز شد و تا ساعت 24 ادامه داشت.
انتشاردهنده: محمد ملاحمزه زاده
8123

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال