روز درخشش ملت؛

حضور مردم در انتخابات نه گفتن به تمام توطئه های دشمنان است

کیش – ایرنا – امام جمعه اهل سنت کیش با تاکید بر اینکه دشمنان انقلاب اسلامی به دنبال ایجاد تفرقه بین مردم و حاکمیت هستند گفت: حضور مردم در انتخابات نه گفتن به تمام توطئه های دشمنان است.

شیخ یعقوب شمس جمعه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در مورد پیامدهای حضور پرشور مردم در انتخابات در عرصه بین الملل گفت : چشم های زیادی به ایران اسلامی دوخته شده است ، دشمنانی که همواره ساز یاس و نا امیدی سر می دهند امروز مشاهده کردند که ملت ایران همیشه و در تمامی صحنه ها پشتیبان نظام است و مشارکت جدی دارد .
وی اظهار کرد : حضور حداکثری مردم در انتخابات مشت محکمی بر دهان دشمنان یاوه گویان است ، دشمنانی که همواره تلاش دارند تا میان مردم و حاکمیت تفرقه ایجاد کنند .
شیخ یعقوب شمس با بیان اینکه هر کس انتخاب می شود ، انتخاب ملت ایران است افزود: نامزدها باید به وعده هایی که به ملت داده اند پایبند باشند و به رای مردم احترام گذارند .
وی با بیان اینکه مسکن ،اقتصاد و اشتغال جوانان از اولویت هایی است که باید نامزمدها پس از انتخاب به آن توجه جدی داشته باشند افزود : مردم به ویژه جوانان از کاندیدای خود انتظار دارند که به این مسائل توجه ویژه داشته باشند .
شیخ یعقوب شمس بر رعایت اخلاق پس از انتخابات تاکید کرد و گفت : کاندیداهایی که در انتخابات رای نمی آورند نباید کنارگذاشته شوند ، این افراد ظرفیتی در خود دیده اند که در این صحنه حضور پیدا کرده اند و باید از ظرفیت های آنان در بهره مند شد.
به گزارش ایرنا ، پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ، میان دوره ای مجلس شورای اسلامی همزمان با انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری امروز 29 اردیبهشت در حال برگزاری است .
1630*1641/ خبرنگار : مریم زبان دان - انتشار دهنده : امیر برزی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال