روز درخشش ملت؛

فرمانده سپاه شهدا: حضور کم سابقه مردم در انتخابات تبلور مردم سالاری انقلاب است

ارومیه- ایرنا- فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: حضور کم سابقه مردم آذربایجان غربی و سایر نقاط کشور در انتخابات بیانگر لبیک به پیام رهبری برای حضور در این حماسه سیاسی و تبلور مردم سالاری این انقلاب است.

سردار عابدین خرم شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به تاکید امام راحل و مقام معظم رهبری بر تحقق مردم سالاری دینی، افزود: حضور مثال زدنی مردم در انتخابات روز جاری، سرافزاری ایران اسلامی را به بار آورد و بارقه امید را برای امت اسلامی رقم زد.
وی اظهار کرد: این حضور بی سابقه ترجمان عشق و علاقه مردم شریف ایران به ارزش های اسلامی، ایرانی و بصیرت آنان به امور جامعه است.
سردار خرم افزود: با وجود رهبری مدبر و قانون اساسی مترقی، تک تک آرای مردم در سرنوشت کشور اثرگذار است و مردم کشورهای اطراف حسرت برگزاری انتخاباتی امن و آرام مانند انتخابات ایران اسلامی را دارند.
به گزارش ایرنا سردار عابدین خرم، فرمانده سپاه شهدای استان در نخستین ساعت های شروع به کار انتخابات در ارومیه با حضور در هنرستان توحید رای خود را به صندوق انداخت.
جمعیت این استان بر اساس آخرین آمار سه میلیون و 265 هزار نفر و تعداد واجدان شرایط رای دادن در آذربایجان غربی نیز 2 میلیون و 342 هزار نفر اعلام شده است.
2 هزار و 616 صندوق اخذ رای به صورت ثابت و سیار برای اخذ آرای مردم در دوازدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان تدارک دیده شده است.
7125/3072
** خبرنگار: طاهره نوید آرین ** انتشار دهنده: علیرضا فولادی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال