روز درخشش ملت؛

رای دهندگان اصفهانی: برای تعیین سرنوشت کشور در انتخابات شرکت کردیم

اصفهان-ایرنا- جمعی از رای دهندگان در شهر اصفهان اعلام کردند: برای آینده کشور و تعیین سرنوشت جوانان ایران زمین در انتخابات حضور یافتیم.

به گزارش ایرنا، مردم شهر گنبدهای فیروزه ای، امروز همگام با مردم سایر نقاط کشور، حضوری گسترده و چشمگیر در انتخابات داشتند.
خبرنگار ایرنا با حضور در برخی از شعب اخذ رای این شهر با مردم رای دهنده گفت و گو کرد.
جهانگیری که شغلش راننده است و حدود 48 سال سن دارد، به خبرنگار ایرنا گفت: در همه انتخابات 38 سال گذشته شرکت کرده ام و تاکنون غیر از اوایل انقلاب، چنین حضوری را ندیده بودم.
وی با اشاره به پیشرفت های ایران در بخش های مختلف و تعامل سازنده و عزتمند آن با کشورهای دنیا تصریح: کسانی که در انتخابات پیروز می شوند باید به فکر مردم باشند و برای رفع مشکلات آنها بکوشند.
وی اظهار کرد: ان شاالله کسانی که رای می آورند خواسته های مردم را برآورده کنند.
وی تصریح کرد: در هر حوزه اخذ رای که مراجعه کردم حضور مردم عالی بود.
آقای حیدری، خادم مسجد، 51 ساله نیز به خبرنگار ایرنا گفت: از وقتی که انتخابات در کشور برگزار شده است در همه آنها شرکت کرده ام و اولین حضورم در زمان جنگ بود و همراه با کسانی رای دادم که اکنون شهید شده اند.
وی حضور مردم در انتخابات امروز را خوب توصیف کرد و افزود: وقتی همه مردم اتحاد و همدلی داشته باشند هیچ دشمنی هم نمی تواند به صفوف آنها نفوذ کند.
خانم نصراللهی30 ساله نیز گفت: من امروز برای آینده وطنم، اسلام، کشور و فرزندانم در انتخابات شرکت کردم و امیدوارم ایران همیشه در همه صحنه ها سربلند و پیروز باشد.
وی از کسانی که انتخاب می شوند خواست باعث عزتمندی ایران در بُعد داخلی و بین المللی شوند و مسئولان قدرشناس مردم باشند.
یک خانم رای اولی نیز احساس خود را در انتخابات امروز وصف نشدنی عنوان کرد و افزود: همراه با خواهران خود در انتخابات شرکت کردم و وقتی به شعبه اخذ رای رفتم از مشاهده این همه جمعیت تعجب کردم.
وی گفت: فکر نمی کردم مردم چنین حضور گسترده ای داشته باشند و از این بابت خوشحالم.
وی تصریح کرد: من پشت کنکوری هستم و با چشم به آینده درس می خوانم و امیدوارم مسئولان منتخب به آینده ما جوانان بیندیشند تا کشورمان نیز در همه عرصه ها سرفراز باشد.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و مرحله میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان اصفهان در حال برگزاری است.
از جمعیت 2 میلیون و 243 هزار نفری شهرستان اصفهان، حدود یک میلیون و 600 هزار تن دارای شرایط رای دادن هستند.
مردم این کلانشهر امروز علاوه بر انتخاب رئیس جمهوری و اعضای شورای شهر خود باید نماینده پنجم خود در مجلس شورای اسلامی را نیز برگزینند.
گ/8114/6027 خبرنگار: امیرحسین اکبری/ انتشار: شکراللهی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال