روز درخشش ملت؛

مشارکت بیش از 95 درصدی مردم نور در انتخابات

نوشهر - ایرنا - فرماندار نور با اشاره به ازدحام مردم در شعب اخذ رای و کمبود تعرفه در برخی از شعبه ها گفت:‌ میزان مشارکت مردم نور دراین دوره از انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی به بیش از 95 درصد رسیده است.

هادی خنجری جمعه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : از ساعت اولیه آغاز انتخابات در این شهرستان شاهد ازدحام جمعیت با صف طولانی و ایستادن مردم ساعتها دراین صف ها بودیم که این وضعیت بیانگر احساس تکلیف مردم فهیم برای آینده کشور است.
وی تصریح کرد: شهرستان نور با جمعیت حدود 120هزار نفری، دستکم 90 هزار نفر واجد شرائط رای هستند که با توجه به توزیع تعرفه بیشتر، در برخی از شعبه ها با کمبود تعرفه مواجه شدیم که تهیه و برای آن شعبه ها ارسال شد.
فرماندار نور خاطر نشان کرد: براساس مشاهدات تاکنون مردم شهرستان نور بالای 95 درصد مشارکت در انتخابات داشته اند.
خنجری با اشاره گردشگر پذیر بودن شهرستان نور افزود: از سوی دیگر ازدحام هموطنان به صورت مسافران به این شهرستان و رای دادن آنها برای انتخابات ریاست جمهوری نیز عامل دیگر کمبود تعرفه برخی از شعبه های اخذ رای در نور شده است.
وی به حضور پرشور و حداکثری مردم شهرستان نور در انتخابات امروز اشاره کرد و گفت: بی شک حماسه سیاسی 29 اردیبهشت ماه جاری به زیباترین شکل ممکن همچون دوره های قبل ماندگار خواهد شد.
حدود 90 هزار نفر واجد شرایط رای در شهرستان نور هستند و رای گیری در این شهرستان نیز در 143 شعبه شهری و روستایی که 76 صندوق آن نیز سیار می باشد در حال انجام است.
خبرنگار: سیدمحمد اکبرموسوی**انتشا ردهنده:سید محسن حسن نیا
1899/1295/ 1602/

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال