روز درخشش ملت؛

فرماندار تهران: کار اخذ رای تا آخرین نفر حاضر در شعب انتخابات انجام می شود

تهران-ایرنا- فرماندار و رییس هیات اجرایی شهرستان تهران با بیان اینکه کار اخذ رای تا آخرین نفر حاضر در شعب انتخابات انجام می شود گفت: هیچ گونه مشکلی در زمینه اخذ رای افراد حاضر در شعب اخذ رای شهرستان وجود ندارد.

به گزارش روز جمعه ایرنا از کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات فرمانداری تهران، عیسی فرهادی ضمن تشکر از حضور پر شور و با نشاط شهروندان تهرانی در پای صندوق های رای، از عموم مردم به دلیل معطل شدن در صفوف اخذ رای عذرخواهی کرد.
وی خطاب به شهروندان تهرانی اظهار کرد که ضمن تشکر از حضور حماسی شما در پای صندوق های اخذ رای و پوزش از طولانی شدن صف ها به دلیل استقبال گسترده، از مردم عزیز در خواست می کنیم در شعب اخذ رای همجوار که خلوت تر بوده و جمعیت کمتری را در حال پذیرش هستند، حضور پیدا کنید.
به گفته فرماندار تهران، در ضمن کار اخذ رای از افراد تا آخرین نفر حاضر در شعب اخذ رای انجام خواهد شد و مردم نگران نباشند.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا از ساعت 8 صبح با دستور وزیر کشور همزمان با سراسر کشور در استان تهران آغاز شده و تا ساعت 22 ادامه دارد.
در استان تهران 6 هزار و 448 شعبه اخذ رأی در نظر گرفته شده که از این تعداد 6 هزار و 31 شعبه ثابت و 417 شعبه سیار است.
خبرنگار: معصومه جوان معبودی - انتشار دهنده: محسن فتاحی
تهرام/7245/9343**1625

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال