سرداراشتری: ناجا با آمادگی، مقتدرانه و هوشیارانه مأموریت تأمین امنیت انتخابات را دنبال می کند

تهران-ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی بر ضرورت هوشیاری کامل در رصد فضاهای حقیقی و مجازی تا پایان شمارش آراء و تعیین و تثبیت رئیس جمهور و شوراها تأکید کرد و گفت: تخلفات انتخاباتی جمع آوری و به مراجع مربوطه منعکس می شود.

به گزارش جمعه شب ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار« حسین اشتری» در قرارگاه انتخاباتی پلیس امنیت عمومی ناجا افزود: خداوند را شاکریم که مردم ولایتمدار ایران اسلامی باردیگربا حضور گسترده و پرشور در انتخابات، حماسه دیگری آفریدند و از آغازین دقایق شروع انتخابات پای صندوق های رأی برای انتخاب کاندیدای مورد نظر خود برای ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا حاضر شدند.
وی با اشاره به برخی ناامنی ها درمنطقه و شرایط بین المللی افزود: به لطف الهی، هدایت های داهیانه رهبرمعظم انقلاب، هوشیاری نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی و همچنین انسجام مردمی، امنیت مطلوبی در کشور حاکم است و امروز نیز در صفوف پرشور انتخابات شاهد نظم ، امنیت و آرامش مثال زدنی هستیم.
فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه ناجا دریک برنامه ریزی منسجم و دقیق از مدتها قبل برای برگزاری انتخاباتی امن آماده شده است، گفت: امروز کارکنان آماده و هوشیار ناجا با اقتدار مأموریت تأمین امنیت انتخابات را دنبال می کنند.
سردار اشتری با اشاره به فرمایش رهبرمعظم انقلاب، « برنده اصلی انتخابات مردم عزیزهستند و این افتخاری برای جمهوری اسلامی ایران است»، افزود: مشارکت، امانتداری، امنیت و سلامت انتخابات همواره مورد تأکید معظم له و رویکرد و هدف اصلی نیروی انتظامی است.
وی تأکید کرد: نیروی انتظامی با آمادگی کامل، مقتدرانه و هوشمندانه مأموریت بزرگ ' تأمین امنیت انتخابات' را دنبال می کند و دستگاه های مسئول نیز بر روند انتخابات نظارت و دقت کامل دارند.
عالی ترین مقام انتظامی کشور خاطر نشان کرد: انتخابات پرشور و مشارکت حداکثری بیانگر هوشیاری و ولایتمداری مردم عزیز است، مردم بار دیگر با حضور حماسی و گسترده خود در انتخابات ، دشمنان نظام و انقلاب را ناامید کردند.
وی خاطر نشان کرد: اشراف اطلاعاتی ، عملیاتی و فنی بر تمام ابعاد به ویژه کانون های تهدید و آسیب رویکرد محوری و اصلی نیروی انتظامی است و در این میان پلیس امنیت عمومی نقش مهم و موثری دارد.
وی به نقش برآوردهای اطلاعاتی درپیش بینی وقایع اشاره کرد و گفت: اشراف اطلاعاتی مقدمه و اصل مهم در انجام اقدامات پیشگیرانه و پیشدستانه است.
فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: همواره باید رویکرد دلسوزان نظام و انقلاب؛ شعار، گفتارو اقدام بر پایه مصلحت، عزت و اقتدار کشور باشد.
این مقام عالی انتظامی در ادامه با اشاره به نقش موثر پلیس امنیت عمومی ناجا در پیشبرد اهداف گفت: امروز پلیس در مسیر حرفه گرایی و تخصص گرایی حرکت می کند و این رویکرد بیانگر رشد و بالندگی نیروی انتظامی است، به کارگیری نیروهای متخصص ، متعهد و کارآمد در کنار بهره گیری از تجهیزات و تکنولوژی به روز از برنامه های اصلی و اولویت دار نیروی انتظامی است.
فرمانده نیروی انتظامی در پایان گفت: خداوند را شاکریم که لباس سبز بر تن داریم و امید است سرباز شایسته ای برای امام زمان (عج) و مقام معظم رهبری باشیم.
اجتمام/1724/9105
تنظیم:معصومه نیکنام * انتشار: حسین فتح الهی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال