روز درخشش ملت؛

نماینده مجلس: مشکلی در روند برگزاری انتخابات شوراها ایجاد نشد

شهرکرد- ایرنا- رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در چهارمحال و بختیاری گفت: هیچ مشکلی در روند برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت ماه شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان یه وجود نیامد.

اردشیر نوریان جمعه شب در گفت وگو با ایرنا افزود: مردم براساس فرمایشات مقام معظم رهبری در این روز جشن سیاسی انقلاب را برپا کردند و از همان ساعات اولیه در مقابل شعب اخذ رای صف کشیدند.
وی گفت: مردم پس از تمدید 2 ساعته اخذ رای، باز هم در شعب و پای صندوق ها حضور داشتند و این حضور حماسی ملت ایران برای کشور نعمت است.
به گفته وی، برگزاری 2 انتخابات همزمان در 29 اردیبهشت ماه در کمال آرامش و امنیت، مرهون خدمات نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی است.
نوریان افزود: نظم و امنیت در تمامی شعب اخذ رای برقرار بود و در کمال آرامش مردم در پای صندوق های رای حضور داشتند.
نماینده مردم شهرستان های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی گفت: در شهرهای بروجن و شهرکرد بدلیل حضور گسترده و اخذ الکترونیکی آراء دراین شهرها، باعث تسریع در روند انتخابات نسبت به سایر شهرهای این استان بود.
به گفته وی، امید است؛ تجربه برگزاری الکترونیکی انتخابات در شهرهای بروجن و شهرکرد در انتخابات آتی تکرار شود.
نوریان درباره شایعه قطعی سرور دستگاههای الکترونیکی نیز افزود: قطعی سرور در این روز نداشتیم و علت معطلی در شعب اخذ رای، بدلیل کم تجربگی کاربران بود که پس از 10 دقیقه مشکل رفع شد.
به گزارش ایرنا، در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا بیش از 4 هزار داوطلب در این استان با یکدیگر به رقابت پرداختند.
2097/6021

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال