احتمال تمدید مهلت رای دادن تا ساعت 24 در استان البرز

کرج-ایرنا-رئیس ستاد انتخابات البرز گفت: پیش بینی می کنیم با توجه به حضور پرشور مردم استان در انتخابات ریاست جمهوری اسلامی و شورای شهر و روستا، انتخابات تا ساعت 24 هم تمدید شود.

فتح الله حقیقی در ستاد انتخابات استان البرز افزود: خوشبختانه مردم قهرمان سرافراز کشورمان و استان البرز شایستگی خود را با حضور پرشکوه به منصه حضور رسانده وبار دیگر اقتدار و شکوه و عظمت دنیا به اثبات رساندند.
وی اظهار کرد: از ساعات اولیه حضور مردم بسیرر باشکوه بوده و رفته رفته بر این شکوه افزوده شده به دلیل ازدحام جمعیت نمی توانیم انچجه شایسته این مردم است را به جا بیاوریم و معذرت خواهی می کنیم تشکر می کنیم از این مردم تا مسئولیتی که در نظام را دارند ادا کند.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به حضور مردم تا شش بعد از ظهر از لحاط قانونی به مدت 10 ساعت انتخابات باید طول می کشید ولی برای تمدید انتخابات فرماندار باید درخواست و استاندار این دروخواست را به وزیر کشور منتقل و وزیر بر اساس این درخواست زمان را تمدید می کند.
وی تاکید کرد: از مردم م درخواست داریم فرصت خودشان و زمان خودشان را تنظیم و برای اخذ رای پای صندوق های رای زودتر حاضر شوند .
وی افزود: تمدید ساعت بعد از ساعت 24 وزیر کشور اگر مصحلت بداند مشکلی نیست از نظر قانونی می توانیم حتی اگر زمان در پایان به اتمام برسد موظفیم هر کسی در ان شعبه است رای انها گرفته شود.
وی یادآور شد: در خصوص تمدید زمان اخذ رای و هر تصمیمی که گرفته می شد حتما توسط رئیس ستاد انتخابات و فرماندار از طریق صدا و سیما به استحضار اعضای شعب می رسد
از 18 هزار نفری که مسوولیت نظارت و اجرا و بازرسی دارند تقدیر می شود.با کمبو د تعرفه رویرو نشدیم.
7411/1535خبرنگار:سیده فرناز مرتضوی**انتشار دهنده:داریوش غفاری

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال