دبیر ستاد انتخابات خراسان رضوی: عده ای در پی ملتهب کردن فضای انتخابات هستند

مشهد- ایرنا- دبیر ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: عده ای سودجو با ایجاد جو روانی در پی ملتهب و آلوده کردن فضای انتخابات هستند.

سید مسعود محولاتی جمعه شب در جمع خبرنگاران افزود: امروز مطالب گسترده ای در شبکه های مجازی در مورد کمبود تعرفه، بسته شدن صندوقها و ممهور نبودن تعرفه ها عنوان شد که هیچیک از آنها صحت نداشته است.
وی ادامه داد: هیچ مشکلی پیرامون تامین تعرفه رای گیری در خراسان رضوی وجود نداشته و ندارد و اگر شعبه ای هم کمبودی داشته پیش از اتمام تعرفه ها زمانی که هنوز 50 تا 100 برگه در اختیار دارد اعلام کرده و نیاز شعبه بلافاصله تامین شده و می شود.
دبیر ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: از قبل از ظهر موضوع این شایعات و اخبار کذب در فضای مجازی مطرح شد در حالی که کمبود تعرفه در پر ازدحامترین شعبه های نیز در ساعات اولیه امری غیرعادی است.
وی افزود: هم اکنون نیز به هر میزان که نیاز باشد تعرفه رای در خراسان رضوی وجود دارد ضمن آنکه پیش بینی ها 10 درصد بیش از جمعیت واجدان شرایط اخذ رای بوده است.
محولاتی ادامه داد: عده ای این فضای روانی را با استفاده از شبکه های مجازی و تلگرامی ایجاد کرده اند. افرادی سودجو که نسبت به نظام جمهوری اسلامی موضوع دارند و در پی آلوده کردن فضا هستند.
وی در مورد بسته شدن برخی صندوقها و شعبه های رای گیر در سطح مشهد همچون مدرسه اسرار در بلوار سازمان آب و نیز شعبه حرم مطهر رضوی هم گفت: هیچ مشکلی در این رابطه وجود نداشته و ندارد.
دبیر ستاد انتخابات خراسان رضوی همچنین در حضور خبرنگاران با نماینده فرماندار مشهد در یک شعبه رای گیری خواستار پاسخگویی وی در مور شایعه تعطیلی آن شد. احمدی فر نماینده فرماندار مشهد در پاسخ به این تماس گفت: این صندوق لحظه ای وقفه در کار نداشته است. در مدرسه اسرار دو شعبه 45 و 46 از صبح فعال بوده و هم اینک نیز با ازدحام جمعیت مواجه است چنانکه هنوز 100 برگه تعرفه در اختیار دارد و تقاضای دریافت تعرفه جدید نیز شده است.
خبرنگار: فاطمه یوسفی **انتشاردهنده: حسین کریم زاده
1906/1858

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال