روز درخشش ملت/

رئیس هیات نظارت انتخابات خوزستان:مردم با حضور خودیک حماسه تمام عیاررا رقم زدند

اهواز - ایرنا - رئیس هیات نظارت بر انتخابات خوزستان گفت: مردم با حضور باشکوه و یکپارچه خود در انتخابات ، یک حماسه تمام عیار را رقم زدند.

ابوالحسن معماریان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ملت ایران به خصوص مردم خوزستان با حضور خیره کننده و بانشاط خود در انتخابات ، مورد تحسین جهانیان قرار گرفتند و این روز در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت شد.
وی گفت: مردم با حضور مثال زدنی خود یک بار دیگر مشروعیت نظام مردم سالاری دینی را به منصه ظهور رساندند و یک بار دیگر نشان دادند در انجام وظیفه خود لحظه ای درنگ نمی کنند.
رئیس هیات نظارت بر انتخابات خوزستان با تبریک ثبت این حماسه ماندنی و تاریخی بیان کرد: به لطف و توفیق الهی انتخاباتی که هنوز تمام نشده مبرهن کرد مردم در صحنه حاضر هستند.
رئیس هیات نظارت بر انتخابات خوزستان در ادامه افزود: با توجه به حضور خیل عظیمی از مردم در محل شعب اخذ رای ، کار اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری تا ساعت 22 تمدید شده ولی بعداز این زمان با تشخیص استاندار ، بر عهده استان ها می باشد.
در دوره انتخابات ریاست جمهوری در خرداد 1392 زمان رای گیری تا ساعت 22 تمدید شده بود ولی با توجه به حضور مردم در انتخابات 29اردیبهشت ، ممکن است زمان رای گیری باز هم تمدید شود.
گزارش های دریافتی از سطح شهر اهواز حاکی است که تعداد زیادی از مردم در موج دوم حضور ، در مقابل شعب اخذ رای صف کشیده اند.
با کاهش تدریجی گرمای هوا در شهرهای خوزستان ، موج دوم حضور در پای صندوق های اخذ رای شکل گرفته است.
6065/6002
خبرنگار:محمدرضا بنوره**انتشار دهنده : کبری آقازری

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال