روز درخشش ملت؛

فرماندار: شعبه های اخذ رای تویسرکان با کمبود تعرفه مواجه شدند

همدان - ایرنا - فرماندار تویسرکان گفت: حضور پر شور مردم روستا در پای صندوق های اخذ رای شمار زیادی از شعب اخذ رای روستایی این شهرستان را با کمبود تعرفه مواجه کرد.

حبیب مومیوند در گفت و گو با ایرنا افزود: درخواست پنج هزار تعرفه جدید به ستاد انتخابات استان همدان داده شده است که مراحل تحویل این تعرفه با هماهنگی هیات اجرایی و نظارت و توزیع آن در بین شعب روستایی در حال انجام است.
وی بیان کرد: میزان مشارکت و حضور اهالی شهرستان تویسرکان در پای صندوق های رای بی نظیر است بر این اساس از شهروندان درخواست می شود< رای دادن خود را به ساعات پایانی روز موکول نکنند.
وی اضافه کرد: انتخابات شورای شهر در تویسرکان به صورت تمام الکترونیک برگزار شده و هیچگونه مشکلی در روند برگزاری انتخابات تاکنون به وجود نیامده است.
فرماندار تویسرکان بیان کرد: 125 شعبه اخذ رای در این استان کار جمع آوری آرای مردم را در انتخابات شوراهای اسلامی شهر روستا عهده دار هستند.
مومیوند اظهار کرد: 77 هزار نفر در این شهرستان واجد شرایط رای دادن هستند.
امروز(جمعه) دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا در حدود یک هزار و 370 شعبه اخذ رای در استان همدان آغاز شد و 23 هزار تن کار اجرایی انتخابات را عهده دار هستند.
7526/6993/1860
خبرنگار: علیرضا جهانگیری ** انتشار: تاج محمد شیری

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال