روز درخشش ملت؛

استاندار بوشهر:برای سرعت بخشی، رای گیری در بوشهر دستی می شود

بوشهر - ایرنا - استاندار بوشهر گفت:با توجه به وجود صف های طولانی در شعبه های اخذ رای بوشهر و کندی رای گیری الکترونیکی با هماهنگی ستاد انتخابات کشور درحال راه اندازی مکانیزم رای گیری دستی در کنار شعب موجود هستیم.

مصطفی سالاری جمعه شب در گفت وگو با ایرنا افزود: برخی از شعبه های سیار نیز در کنار شعب ثابت قبلی مستقر شده اند تا روند اخذ رای در بوشهر سرعت گیرد.
وی با قدردانی از مشارکت مردم و پوزش بابت حضور طولانی مدت در صف های رای گیری یادآورشد: روند رای گیری در استان بوشهر در کمال آرامش و امنیت درحال انجام است و برای سرعت بخشی در جمع آوری آرای مردم نیز تمهیدات لازم اتخاذ شده است.
وی یادآورشد: تعرفه به اندازه کافی بین شعب اخذ رای توزیع شده و مردم با بردباری در شعب اخذ رای حضور داشته باشند تا کار راگیری از آنها انجام شود.
استاندار بوشهر ادامه داد:با اقدام های انجام شده بدون شک روند رای گیری سرعت خواهد گرفت.
سالاری گفت:در این دوره از انتخابات رای گیری در شهرهای بوشهر و برازجان به صورت الکترونیکی انجام می شود.
وی افزود: انتخابات دوازدهیمن دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی در کمال صحت و دقت در استان بوشهر درحال انجام است و مردم اطمینان داشته باشند از آرای آنها صیانت خواهد شد.
وی بااشاره به اینکه 828 شعبه اخذ رای برای جمع آوری آرای مردم استان بوشهر پیش بینی شده است گفت: مشارکت در همه مناطق استان بوشهر مطلوب است و افرادی که تاکنون موفق به رای دادن نشده اند در شعب اخذ رای حضور یابند تا در خلق این حماسه ملی سهیم شوند.
استاندار بوشهر اظهارکرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی ضامن امنیت ملی و تجلی اراده مردم بر سرنوشت خود است.
7212/6045/ 6037
خبرنگار: عبدالصمد شهریاری **انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال