روز درخشش ملت؛

شور خلق حماسه سیاسی در دماوند

تهران- ایرنا- مردم ولایتمدار شهرستان دماوند همزمان با برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از نخستین دقایق آغاز رای گیری تاکنون با حضور پرشور در پای صندوق های رای حماسه سیاسی سال 96 را محقق ساختند.

به گزارش ایرنا، امروز مردم شهرستان دماوند از همان ساعات اولیه رای گیری تا دقایق پایانی انتخابات 29 اردیبهشت ماه، با حضور پرشور در صحنه آمدند تا بگویند که احساس مسئولیت به سرنوشت کشور، در سرشت آنان است و همواره لبیک گوی فرمایشات داهیانه مقام معظم رهبری در تمامی عرصه ها به ویژه انتخابات هستند.
شعبه های اخذ رای علاوه بر حضور جوانان و رای اولی ها با حضور پیرمردان و کودکان همراه بود که این حضور برشور انتخاباتی افزود.
پیرزنی سالخورده در حالی که به دنبال فردی مطمئن بود تا اسامی کاندیدای مورد نظر خود را نوشته و داخل صندوق اندازد، به خبرنگار ایرنا گفت: امروز من به پای صندوق رای آمدم تا فرمان رهبرم را لبیک گویم زیرا رهبر معظم انقلاب همواره به حضور مردم ایران در صحنه تاکید داشته اند.
کبری عباسی ادامه داد: جوانان کشور در دوران هشت سال دفاع مقدس برای حفظ خاک این مرز و بوم تلاش های بسیاری کرده و جان خود را فدا کردند و امروز وظیفه ما است تا با حضور خود در عرصه های مختلف تصمیم گیری به صحنه آییم.
اعظم جعفری، یکی از شهروندان دماوندی با تاکید بر خنثی شدن اهداف دشمن با حضور ملت ایران در صحنه انتخابات، گفت: امروز در صحنه حاضر شده ایم تا یکصدا بگوییم انتخابات عرصه تعیین سرنوشت است و آمده ایم به این وظیفه عمل کنیم.
وی ادامه داد: به عنوان یک فرد ایرانی حضور در عرصه خطیر و سرنوشت ساز انتخابات را با توجه به شرایط کنونی جامعه و بین الملل واجب می دانم.
مجتبی صفری یکی از اهالی شهر دماوند به حضور پرشور و شعور در انتخابات و تعیین فرد اصلح برای خدمت در عرصه ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره کرد و گفت: مردم باید به کسی رای دهند که همواره برای خدمت خالصانه و بی منت در صحنه حاضر شود و به گفته هایش عمل کند و در مسیر اسلام و ولایت گام بردارد.
142 شعبه اخذ رای برای برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر در شهرستان دماوند ایجاد شده که از این تعداد 99 شعبه در بخش مرکزی دماوند و 43 شعبه نیز در بخش رودهن ایجاد شده است.
به گفته وی، درهمین ارتباط ، 65 صندوق اخذ رای الکترونیک نیز در مناطق روستایی شهرستان دماوند درنظر گرفته شده است.
3 هزار و 550 نفر کار برگزاری انتخابات در شهرستان دماوند را برعهده دارند.
امروز 543 کاندیدای شوراهای شهر و روستا در شهرستان دماوند به رقابت می پردازند.
خبرنگار: الهام حیدری - انتشار: محمد آجورلو
تهرام/7246//1348

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال