روز درخشش ملت؛

کارکنان و خبرنگاران ایرنا هم رای خود را به صندوق انداختند

تهران - ایرنا - مدیران، کارکنان پشتیبانی و فنی، خبرنگاران و عکاسان خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) عصر جمعه رای خود را به صندوق انداختند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، همزمان با 29 اردیبهشت ماه 96 روز برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا،‌ مدیران، کارکنان پشتیبانی و فنی، خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران خبرگزاری جمهوری اسلامی نیز همگام با دیگر اقشار جامعه، با حضور در پای صندوق 831 سیار مستقر در ساختمان مرکزی ایرنا، در انتخابات شرکت کردند.
خبرنگاران و عکاسان ایرنا از ساعات اولیه - 8 صبح - آغاز رای گیری، پوشش وزین و مناسب خبری و تصویری اخبار حضور گسترده مردم و مسوولان نظام در پای صندوق رای داشته اند.
همچنین گروه های خبری شامل خبرنگاران، عکاسان و تصویرداران ایرنا همچنان با تمام قوت در شعبات اخذ رای حضور دارند و مشغول تهیه اخبار و عکس از حضور حماسی مردم در انتخابات هستند.
ایرنا به عنوان رسانه مادرتخصصی با 83 سال سابقه، همواره نقش پررنگی در پوشش رویدادهای بزرگ و مختلف داشته و کارنامه پرافتخاری را برای خود رقم زده است.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و نخستین میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه 29 اردیبهشت ماه درحال برگزاری است.
حسن روحانی، سیدمصطفی هاشمی طبا، سیدابراهیم رئیسی و سیدمصطفی میرسلیم نامزدهای انتخابات این دوره ریاست جمهوری هستند.
فراهنگ ** 1355 ** خبرنگار: علی اکبر قزوینیان * انتشار: امید غیاثوند

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال