روز درخشش ملت؛

ازدحام جمعیت رای دهنده در شعبه حسینیه جماران

تهران - ایرنا - حسینیه جماران همچنان مملو از جمعیت است و صف طولانی رای دهندگان تا کوچه بیرون این مکان ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، تعداد زیادی از جمعیتی که هنوز برای رای دادن در حسینیه جماران هستند معتقدند که از صبح چندین بار برای رای دادن مراجعه کرده اند و به علت صف خیلی طولانی چندین بار برگشته و دوباره مراجعه کرده اند.
یکی از افراد ایستاده در صف رای دهی که یک زن خانه دار است به خبرنگار ایرنا گفت: منزل ما نزدیک حسینیه ارشاد است اما می خواستم که در حسینیه جماران رای دهم چون بیت امام(ره) است.
وی افزود: تبلیغات کاندیداها و حرف هایی که یکی از کاندیداها زد در مردم ایجاد ترس کرد و باعث تعداد بیشتری به سر صندوق بیایند.
جوان دیگری که به همراه همسر خود برای رای دهی به حسینیه جماران آمده نیز به خبرنگار ایرنا گفت: با وجود شلوغی شعبه حسینیه جماران به نظر این شعبه یکی از خلوت ترین شعبه های اخذ رای است زیرا از صبح حداقل به پنج یا شش شعبه برای رای دادن رفتم ولی به قدری شلوغ و صف طولانی بود که برگشتم و سرانجام به این شعبه آمدم و امیدوارم بتوانم در این شعبه رای دهم.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر روستا و نخستین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح امروز(جمعه) در 63 هزار و 500 شعبه اخذ رای در سراسر کشور آغاز شد.
در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و نخستین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی 56 میلیون و 410 هزارو 234 نفر واجد شرایط لازم رای دادن هستند که امروز با مراجعه به شعب اخذ رای در سراسر کشور آرای خود را به صندوق های رای می اندازند.
در این دوره از انتخابات، یک میلیون و 350 هزار و 294 نفر برای نخستین بار می توانند در انتخابات شرکت می کنند.
اجتمام ** 3063 ** خبرنگار: افشین شاعری * انتشار: امید غیاثوند

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال