کد خبر: 82536902 (5991001) | تاریخ خبر: 29/02/1396 | ساعت: 17:13|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

روز درخشش ملت؛

رییس سازمان ملی استاندارد:اعتلای کشور به انتخاب مردم بستگی دارد

تهران - ایرنا- معاون رییس جمهوری و رییس سازمان ملی استاندارد ایران، اعتلای کشور را معطوف به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا دانست و مشارکت در آن را به عنوان یک تکلیف ذکر کرد.

نیره پیروزبخت عصر جمعه در حسینیه ارشاد ضمن مشارکت در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شرکت در انتخابات، تکلیف و وظیفه هر فرد ایرانی اعم از مسلمان و اقلیت دینی است که به عزت کشورشان می اندیشند، تا بتوانند از این طریق در سرنوشت کشور مشارکت کنند.
وی افزود: امروز کشور رو به رشد است و قطاری که اکنون روی ریل قرار گرفته، باید بتواند به حرکت صحیح خودش ادامه دهد به همین دلیل هم باید همه پرتوان به این رشد اقتصادی و توسعه در کشور کمک کنیم.
پیروزبخت تاکید کرد: افرادی که برای شوراهای شهر برگزیده می شوند و نامزد اصلح ریاست جمهوری، باید به اعتلای کشور بیندیشد و در این مسیر تلاش کند.
وی ضمن ابراز شگفتی از حضور پرشور مردم در انتخابات امروز گفت: حضور پر رنگ مردم نشانه اهمیت داشتن فردای ایران است و در هیچ یک از انتخابات پیشین ، حضوری اینچنین باشور و نشاط را مشاهده نکردم.
رییس سازمان ملی استاندارد اظهار داشت: مشاهده شور و هیجان خاص مردم، این احساس را بوجود می آورد که دموکراسی واقعی در ایران پیاده می شود و مردم خودشان می دانند که هر یک رای آنها چه نقش و اهمیتی در سرنوشت کشور دارد.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و نخستین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح امروز(جمعه) در 63 هزار و 500 شعبه اخذ رای در سراسر کشور آغاز شد.
همچنین در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و نخستین انتخابات میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی 56 میلیون و 410 هزارو 234 نفر واجد شرایط لازم رای هستند که یک میلیون و 350 هزار و 294 نفر برای نخستین بار می توانند در انتخابات شرکت کنند.
اقتصام**9189**9014**1055 ** 1559 **خبرنگار : سید اسماعیل داودی** انتشار: حسین عضدی فسا

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال

 

گالری تصاویر

پربیننده ترین ها

استراتژیست آمریکایی: ظریف حرفه ای ترین مبلغ نسل ماست

پس از انتشار مقاله ظریف در نیویورک تایمز؛

استراتژیست آمریکایی: ظریف حرفه ای ترین مبلغ نسل ماست

جدیدترین مطالب سایت

ترکیب استقلال برای دیدار با العین مشخص شد

لیگ فوتبال قهرمانان آسیا؛

ترکیب استقلال برای دیدار با العین مشخص شد

موضوعات مرتبط