نماینده روحانی در ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات:

روند برگزاری انتخابات خوب بوده است/خواست مردم در انتخابات ظهور می یابد

تهران- ایرنا- نماینده حسن روحانی در ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات، روند برگزاری انتخابات را تاکنون خوب ارزیابی کرد و گفت: ان شاءالله با شرایطی که مهیا شده نتیجه ای که برگرفته از خواست مردم است، حاصل می شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، محمدرضا صادق نماینده حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات در حاشیه بازدید از ستاد مرکزی هیات نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری، افزود: خواست مردم در انتخابات ظهور می‌یابد.
وی افزود: ان شاءالله با شرایطی که مهیا شده نتیجه‌ای که برگرفته از خواست مردم است، حاصل می شود و عطر و بویی دارد که همه نسبت به آن علاقه مند هستند.
صادق اظهار امیدواری کرد که نتایج انتخابات که در اولین فرصت ممکن توسط مراجع قانونی اعلام خواهد شد، شرایط مطبوع و مطلوبی را فراهم کند و بنده بسیار خوش بین هستیم که این گونه خواهد بود و رضایت خدا و خلق خدا را در بطن خودش دارد.
وی در مورد روند برگزاری انتخابات گفت: تا به اینجا روند خوب بوده و تا آخر شب هم که زمان قانونی است، صبر می‌کنیم و امیدواریم خوشحالی که مردم برای حضورشان در پای صندوق ها دارند در نتایج انتخاباتی تبلور پیدا کند.
صادق همچنین ضمن تقدیر از دست اندرکاران نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری گفت: بنده به شما اصحاب رسانه و تک تک عزیزانی که در بخش نظارت مشغول کار هستند خسته نباشید می‌گویم.
وی اضافه کرد: ما گزارش ها را دریافت می‌کنیم و در جریان اخبار قرار می‌گیریم و در هیات نظارت نیز آنها را مورد بررسی قرار می‌دهند.
صادق تصریح کرد: شرایطی که الان برای انتخابات وجود دارد، در مقایسه با انتخابات پیشین قابل قبول است.
وی افزود: گزارش هایی که از روند اجرا داریم اگرچه ممکن است اشکالات جزئی درآنها وجود داشته باشد، بخصوص با توجه به حضور بسیار پرشور مردم که بی سابقه است، شاید این صف های طویلی در آن قرار گرفته است، مقداری با شرایط آب و هوایی دشواری‌های را برای آنها فراهم کند.
صادق ادامه داد: به لطف خدا مردم عزیز ما ثابت کردند که برای اینکه بتوانند سرنوشت سیاسی کشور خود و فراهم کردن فرصت برای خدمت دوباره فرزندان این آب و خاک در راستای ارزش های ملی و دینی و میراث شهدا رقم بزنند، این صف های طویل را تحمل می‌کنند که ان شاءالله با رای خوب خودشان شرایط دوباره‌ای را برای پیشبرد اهداف کشور فراهم خواهند کرد.
سیام**٩١٢١**3061**1429
خبرنگار: سمیه لاری**انتشار:محسن طاهرزاده

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال