روز درخشش ملت؛

بازرس استانداری تهران: صندوقها در کمال آرامش در حال جمع آوری آرای مردم هستند

تهران - ایرنا - بازرس ویژه استانداری تهران مستقر در مسجد امام سجاد (ع) گفت: خوشبختانه صندوق ها در کمال آرامش در حال جمع آوری ارای مردم هستند.

«منصور بردبار مقدم» امروز (جمعه) در محل صندوق اخذ رای مسجد امام سجاد (ع) به خبرنگار ایرنا گفت:بازرسی از صندوق ها نشان می دهد که روال جمع آوری آرا بسیار خوب است و هیچ اختلالی مشاهده نمی شود.
وی با اشاره به اینکه مراکز اخذ رای در قسمت مرکزی و جنوب شهر به شلوغی بالای شهر تهران نیست، افزود: مردم وظیفه خود را انجام می دهند و مسوولان باید پیام مردم را از این حضور گسترده دریابند.
این بازرس ویژه گفت: شنیدن صدای مردم نباید فقط هر چهار سال یک بار باشد بلکه باید به طور پیوسته مسئولان دغدغه مردم را داشته باشند.
وی افزود: حضور مردم نشانه خوبی از وحدت ملی و هشداری است که هیچ کشوری به فکر تعرض به خاک وطن نداشته باشد و بدانند که مردم ایران همدل و زبان در کنار هم ایستاده اند.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر روستا و نخستین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح امروز(جمعه) در 63 هزار و 500 شعبه اخذ رای در سراسر کشور آغاز شد.
در این انتخابات، 56 میلیون و 410 هزارو 234 نفر واجد شرایط رای دادن هستند که امروز با مراجعه به شعب اخذ رای در سراسر کشور آرای خود را به صندوق های رای می اندازند.
یک میلیون و 350 هزار و 294 نفر نیز برای نخستین بار می توانند در انتخابات شرکت می کنند.
اقتصام **9123** 1070** خبرنگار: زهره دریغ گفتار**انتشار : مرضیه فاتحی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال